Blog

Yöresel Ürünler ve Perakende Zincirleri Fuarları Yaklaşıyor: Yörex 2022 ve Yerel Zincirler Buluşuyor 2022

Türk ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gıda ve perakende, yüz binlerce firmanın dahil olduğu bir alan. Perakende süreçlerinde geniş bir ürün grubu öne çıkarken, özellikle yöresel ürünler, dört bir yanı coğrafi işaretli ürünlerle dolu ülkemizde ön planda. Bu yıl içinde, perakende zincirleri ve yöresel ürünler özelinde düzenlenecek iki önemli fuar etkinliği, sektördeki markalar için oldukça önemli.

Türkiye’de düzenlenecek YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ve Yerel Zincirler Buluşuyor 2022, gıda ve perakende alanında faaliyet gösteren markalar için ciddi fırsatlar barındırıyor.

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı 2022

Yöresel ürünler, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da ciddi bir pazara sahip. Türkiye’de yöresel ürünlerin markalaşmasını sağlamak ve ticarileşme sürecini desteklemek amacı ile düzenlenen YÖREX 2022, yöresel ürünlerin daha geniş bir alana ulaşmasını hedefliyor. YÖREX, 19-23 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleşecek. ANFAŞ Antalya Expo Center’da düzenlenen

Geçmiş yıllarda ciddi bir katılımcı kitlesini ağırlayan YÖREX, organik gıda ürünlerinin yanı sıra dokuma gibi farklı yöresel ürünler de barındırıyor. Geçmiş yıllarda düzenlenen fuar, 650’ye yakın katılımcı şirketin yanı sıra, 275 binin üzerinde ziyaretçiyi çekmesiyle dikkat çekti.

YÖREX Yöresel Ürünler 2022 fuarı, bu yıl da gıda ürünlerinin yanı sıra dokuma ürünleri ve farklı yöresel ürünleri içerecek. Antalya Ticaret Borsası tarafından 11. kez düzenlenen fuar, geçmiş yıllarda 300 binin üzerinde ziyaretçi çekmesiyle, Türkiye’nin en sevilen fuarı olarak nitelendiriliyor.

Yerel Zincirler Buluşuyor 2022

Yerel Zincirler Buluşuyor fuarı, gıda perakende alanında çok önemli bir etkinlik. 14-15 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda, geniş bir ürün ve hizmet grubu sergilenecek. Katılımcı kitlesi içinde üreticilerin yanı sıra tedarikçiler, yerel zincir şirketlerinin sahipleri ve yöneticileri yer alacak.

Gıda perakende fuarı, market ürünleri çatısı altında süt ve süt ürünleri, et ürünleri, hazır gıdalar, hamur ve pasta malzemeleri, zeytin ve zeytinyağı, bitkisel yağlar, çay ve şeker gibi geniş bir kapsama sahip. Buna ek olarak market sistemleri ve lojistiği, farklı hizmet grupları da Yerel Zincirler Buluşuyor 2022’de yer alacak. Perakende fuarları içinde en önemli sektörel fuarlardan olan YZB 2022, zincir marketler ve üreticiler için önemli iş fırsatları sunuyor.

Perakendecilik sektörünü buluşturacak gıda fuarlarından olan Yerel Zincirler Buluşuyor’ a, bu yıl 8000’e yakın profesyonelin gelmesi bekleniyor.

Fuar stand tasarımında HES Design çözümlerini tercih edin

Antalya ve İstanbul perakende gıda fuarlarında, fuar stand tasarım hizmeti alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle markanızı bir adım öne çıkarmak için hazırız. Ahşap stand ve diğer fuar standlarının öne çıktığı fuar stand uygulama hizmetinde, hem Türkiye hem de yurt dışında yüzlerce etkinlikte, markalar için en efektif çözümleri sunuyoruz.

Anahtar teslim fuar stand hizmetimiz kapsamında, fuar standını tasarlıyor, uygulama ve montajını yapıyor, sizi fuar için hazır hale getiriyoruz. Proje yönetimi hizmetimizle, fuarla ilgili tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Savunma ve Havacılık Sektörü, SAHA Expo ve İstanbul Airshow’da Bir Araya Gelecek
Tütün Sektörü Almanya ve BAE’de Düzenlenecek Uluslararası Fuarlarda Buluşacak
This site is registered on wpml.org as a development site.