Blog

Yılın Öne Çıkan Yapı Fuarları: RT Türkiye, ALUEXPO, SAUDI BUILD ve LONDON BUILD

Yapı inşaat sektörü, Türkiye’de GSYH’nin yüzde 6’lık kısmını oluşturuyor ve 1,5 milyona yakın doğrudan istihdam sağlıyor. Yapı fuarları ise, hem sektördeki yenilikleri keşfetmek hem de yurt içi, yurtdışı yeni iş bağlantılarına erişmek adına önemli. Türkiye, İngiltere ve Suudi Arabistan’da düzenlenecek dört önemli fuar, endüstriyi buluşturacak.

RT Türkiye 2023

RT Türkiye uluslararası güneşten korunma ve otomatik kapı sistemleri fuarı, 14-16 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Gölgeleme sistemleri fuarı, İstanbul’da altıncı kez sektörü buluşturacak. Fuarda öne çıkacak ürün grupları arasında tenteler, panjurlar, pergolalar, cam balkon, dış gölgeleme sistemleri, çadır-şemsiye ve birçok ürün öne çıkıyor. Fuarda ayrıca ev otomasyonu, kontrol sistemleri ve parmaklıklar da yer alacak. Geçtiğimiz sene, fuarda öne çıkan veriler şöyle oldu:

  • 87 ülkeden 6624 profesyonel ziyaretçi
  • Yüzde 92 memnuniyet oranı
  • 104 katılımcı firma
  • Yüzde 42 uluslararası ziyaretçi oranı

ALUEXPO 2023 

Uluslararası alüminyum teknolojileri fuarı ALUEXPO 12-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Avrasya’nın en büyük alüminyum fuarı olan ALUEXPO, bu yıl 15 bin metrekare alanda gerçekleşecek. Geçtiğimiz sene Avrasya Alüminyum ürünleri fuarı, 348 firma fuara katıldı ve 30 farklı ülkeden katılım oldu. Geçtiğimiz sene, 10 binin üzerinde sektör profesyoneli fuara katılırken, yabancı katılımcıların sayısı 2400’e yakın oldu. Fuarda ham maddeler, yarı mamüller, deoksidasyon ürünleri, üretim teknolojisi ve yüzey işlemleri ön plana çıkacak.

SAUDI BUILD 2023

Riyad yapı teknolojileri fuarı SAUDI BUILD 2023, 6-9 Kasım tarihleri arasında Riyad Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Orta Doğu bölgesinin en büyük yapı fuarı bu yıl 33. kez düzenleniyor ve yapı sektörünü yakından ilgilendiren son trendler, yenilikçi ürün ve hizmet grupları fuarda öne çıkacak. Riyad yapı ve inşaat malzemeleri fuarının ürün grupları şu şekilde:

  • Yapı teknolojileri
  • İç mekan kaplama çözümleri
  • İnşaat ekipmanları
  • Beton ve üretim teknolojisi
  • Aydınlatma ve elektrikli aksesuarlar
  • Klima, soğutma ve havalandırma sistemleri

LONDON BUILD EXPO 2023

Londra yapı fuarı LONDON BUILD EXPO, 15-16 Kasım tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da, Olympia London’da düzenlenecek. Londra konstrüksiyon teknolojileri fuarı, Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinden katılımcı ağırlayacak. Fuarda 30 bin katılımcının yanı sıra, 350’nin üzerinde sektör profesyonelinin yer alması bekleniyor. İngiltere’nin en büyük yapı inşaat fuarında gerçekleşecek etkinliklerde, 500’ün üzerinde konuşmacı yer alacak. Üstelik özel network etkinlikleriyle, katılımcıların yeni iş olanaklarına adım atması sağlanacak. 

Anahtar teslim fuar standı hizmeti alın

Fuar stand tasarım ve uygulama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle hizmet veriyoruz. İngiltere fuar standının yanı sıra Riyad fuar standı arayışınızda, doğru adres HES Design. Ahşap fuar standı ve diğer fuar stand uygulama hizmeti alternatifleri sunuyoruz. Anahtar teslim stand hizmeti, markanız için profesyonel fuar stand tasarım hizmeti ve çok daha fazlasını barındırıyor. 

Fuar stand proje yönetim hizmetiyle, süreci 360 derece profesyonel olarak yönetiyoruz. Türkiye ve Almanya ofisimizdeki kadromuz, dünyanın dört bir yanındaki güçlü çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz. Bilgi almak için bize ulaşın. 

Makine Sektörü Bu Fuarlarda Buluşacak: EMO HANNOVER, MOTEK STUTTGART ve SPS 2023
2023’te Kimyasal Ürün Sektörünü Almanya ve Türkiye’de Düzenlenen Bu Dört Fuar Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.