Blog

Uluslararası Turizm Fuarı ITB Berlin Hangi Fırsatları Sunuyor?

Turizm sektörü, küresel çapta yıllık 2 trilyon dolara yakın bir büyüklüğe sahip. Pandemi sürecinde alınan darbelere rağmen, turizm sektörü ortaya çıkan yeni trendler, deneyimler ve popülerliğini artıran destinasyonlarla büyümesini sürdürüyor.

Türkiye, hem konumu hem de barındırdığı doğal güzellikler açısından turizmin güçlü olduğu bir ülke. 2022’nin ilk 8 ayında, 32 milyon turist Türkiye’yi ziyaret etti. Tatil amaçlı ziyaretlerin yanı sıra, iş ve sağlık amaçlı seyahatlerin sayısının da yüksek olması, ülkemizin turizm potansiyelini gözler önüne seriyor. Uluslararası turizm fuarı ITB Berlin, bu alanda yeni adımlar atmak isteyen markalar için doğru adres.

Bir bakışta ITB Berlin fuarı

ITB Berlin, 7-9 Mart 2023 tarihlerinde, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri. Messe Berlin tarafından organize edilen fuar, sektörde önemli potansiyeller sunan bir etkinlik konumunda. Fuar, geçtiğimiz yıllarda 160 binin üzerinde katılımcı ağırladı. Bu da ITB Berlin’de ortaya çıkan iş potansiyelinin büyüklüğünü gösteriyor. 1966 yılından bu yana düzenlenen fuar, küresel turizm endüstrisi için en büyük ve önemli buluşma noktaları arasında.

Fuarda öne çıkacak turizm segmentleri

ITB Berlin 2023, turizm endüstrisi içinde birçok farklı odağa sahip olmasıyla öne çıkıyor. Yenilikçi turizm trendleri, öne çıkacak tatil deneyimleri ITB Berlin’de ziyaretçi ve profesyonellerle buluşacak. Seyahat alanında, spor turizmi ve diğer birçok konuda turizm firmalarının boy göstereceği etkinlikte yer alacak turizm segmentleri şöyle:

  • Macera turizmi
  • İş turizmi
  • Eğitim turizmi
  • Kültür turizmi
  • Lüks turizm
  • LGBTQ+ turizmi
  • Genç turizmi
  • Medikal turizm
  • Spor turizmi

Bunlara ek olarak, ITB Berlin’de seyahat teknolojileri ve endüstriyi ilgilendiren diğer konularda ürün ve hizmetleri keşfetmek mümkün olacak.

ITB Berlin’de yerinizi alın

Almanya turizm fuarı, yüksek katılımcı sayısı ve turizmin her alanına odaklanmış bir uluslararası turizm fuarı olması bakımından önemli fırsatlar sunuyor. ITB Berlin ve diğer Avrupa fuarlarında yer almak isteyen markalar için, HES Design olarak Almanya fuar standı alanında 15 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Fuar stand tasarım hizmetimizle, estetik ve iddialı tasarımlara imza atıyoruz. Fuar stand uygulama hizmeti ise, ahşap stand ve diğer stand türlerini kapsıyor. Proje yönetimi sürecinde, operasyonun tüm adımlarını disiplinli bir şekilde yönetirken, anahtar teslim fuar stand hizmeti sorunsuz ve verimli geçecek bir fuar organizasyonu vaat ediyor.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Ambalaj-Paketleme Endüstrisi Packaging innovations & Empack ve Paris Packaging Week’te Buluşuyor
Perakende Sektörü Almanya’daki İki Önemli Fuarda Buluşacak: Euroshop ve Eurocis
This site is registered on wpml.org as a development site.