Blog

Uluslararası Seramik ve Mermer Fuarları Yapı Sektöründe Yeni Fırsatlar Sunacak

Yapı endüstrisinde fuarlar, farklı pazarlarda yeni müşteri edinmek isteyen markalar için önemli fırsatlar barındırıyor. Yapı alanında en çok tercih edilen malzemeler içinde yer alan seramik ve mermer ürün gruplarına ve teknolojilerine odaklı uluslararası fuarlar, sektörde fark yaratmayı hedefleyen şirketlere hitap ediyor. 2022 yılında düzenlenecek mermer ve seramik yapı fuarları arasında, hem Türkiye’de hem de yurt dışında düzenlenecek önemli etkinlikler yer alıyor. Seramik fuarları ve mermer fuarı ile, yapı sektörünün tüm paydaşları bir araya geliyor. Seramik, banyo mobilyası gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin radarında olan bu fuarlar içinde Cersai, Marmomac ve Unicera en önemli etkinliklerden.

Cersai 2022

İtalya’nın Bologna şehrinde 26-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Cersai 2022, seramik yüzeyler ve banyo mobilyaları alanında en önemli etkinliklerinden biri. Dünyanın önde gelen şirketlerinin boy göstereceği fuar, uluslararası bir kimliğe sahip. Seramik fuarları arasında sektörün en çok ilgi gösterdiği etkinliklerden Cersai 2022, tasarım dünyasının profesyonellerinin yanı sıra perakendecilerin, ithalat ve ihracatçıların buluşacağı bir iş ortamı sunuyor. Sektörde yeni trendleri keşfetmenin mümkün olduğu fuar, 5 gün sürecek ve dünya çapında yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sağlayacak.

Sektörün önemli firmaları tarafından yeniliklerin, ürün ve hizmetlerin on binlerce ziyaretçiye sunulacağı Cersai 2022’de seramik ve banyo mobilyalarının yanı sıra mutfak, açık alan yapıları, aydınlatma ve ev otomasyonu konusunda ilgili sektörler de yer bulacak. Bologna Exhibition Center’da düzenlenecek olan etkinlik, seramik ve ilişkili yapı sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler için oldukça önemli.

Marmomac 2022

İtalya’nın Verona şehrinde, 27-30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Marmomac 2022, yapı endüstrisinde mermer başta olmak üzere işlenmiş taş üretim zincirinin her aşamasına odaklanmış bir etkinlik. Doğal taşların, zarif dekoratif öğelere dönüştüğü süreçte yer alan sektör lideri firmaların bulunduğu fuar, önemli yeniliklerin tanıtıldığı ve küresel iş bağlantılarının kurulduğu bir ortam sunuyor. Mermer sektörünün en büyük etkinliği, doğal taşların üretimi başta olmak üzere ilgili tüm sektörlerin yer bulduğu bir fuar. Mermer, granit ve doğal taşlarda tasarım ve işleme sürecinde hizmet veren şirketler, makine ve ekipman üreticileri, araç ve kimyasal üreticileri, İtalya fuarları içinde öne çıkan Marmomac 2022 mermer fuarında buluşacak.

Mermer ve yapı fuarları içinde en önemli etkinliklerden olan Marmomac 2022’de makine ve teknoloji şirketleri, malzeme üreticileri, inşaat şirketleri, AR-GE şirketleri ve tasarımcılar, danışmanlar bulunuyor. Toplam 60 bin metrekarelik bir alana sahip Verona Fiere’de düzenlenecek olan etkinliğe geçtiğimiz yıl 756 şirket katılırken, fuar 30 bin sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi.

Unicera 2022

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera, 7-11 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek önemli bir etkinlik. İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Unicera 2022, seramik, mutfak ve banyo sektöründe faaliyet gösteren şirketler için önemli fırsatlar sunuyor. Uluslararası iş bağlantıları yaratarak ihracat hacmini artırmak isteyen şirketler için Unicera, sektör profesyonellerinin ilgi gösterdiği bir etkinlik. Seramik ve banyo mobilyası başta olmak üzere geniş bir kapsama sahip fuar, önemli İstanbul fuarlarından.

2021 yılında düzenlenen etkinlik, 80 bin metrekarelik alanda gerçekleşti ve 112 binden fazla kişiyi ağırladı. Katılımcıların 26 binden fazlasının ABD, Almanya, İtalya ve İngiltere’nin de yer aldığı 130 farklı ülkeden olduğu Unicera, uluslararası iş fırsatları için doğru bir adres. Fuarda ithalat ve ihracat alanında faaliyet gösteren şirketlerin yanı sıra seramik toptancıları, müteahhit ve inşaat şirketleri, mimarlık ve dekorasyon firmaları, yapı marketler ve ilişkili birçok sektörden profesyoneller yer alıyor. Seramik fuarları içinde, onlarca farklı ülkeden katılımcının yer alması ile uluslararası bir kimliğe sahip Unicera, Türk şirketler için ciddi fırsatlar barındırıyor.

Fuar standı tasarımı ve proje yönetiminde yanınızdayız

Yurt içi ve yurt dışı fuarlarda 15 yılı aşkın stand tasarımı ve proje yönetimi deneyimimizle, HES Design olarak en iyisini elde etmek isteyen markalar için profesyonel çözümler sunuyoruz. İstanbul merkezli şirketimiz, profesyonel ve modern fuar standı tasarımı hizmeti sunmanın ötesinde, fuar operasyonlarının her aşamasında markanıza değer katacak bir proje yönetimi yaklaşımına sahip.

Almanya ofisimiz üzerinden yurt dışı fuarlara katılmak isteyen Türk şirketlerine en iyi hizmeti sunuyoruz. Sektöründe öne çıkan birçok kurumsal firma, bu zamana kadar HES Design’a güvendi. Şirketiniz için önemli iş bağlantıları ortaya çıkaracak sorunsuz bir fuar süreci için bize ulaşabilirsiniz.

Yapı Sektörünün Gözü Alüminyum ve Çelik Fuarlarında Olacak
Ev Dekorasyonunda Lüks Markaların Tasarım Trendinin Öncüsü Maison Objet Fuarı
This site is registered on wpml.org as a development site.