Blog

Uluslararası Gıda Fuarları Fi Europe ve Hi Europe Yaklaşıyor!

Gıda endüstrisi, artan nüfusla birlikte talebin düzenli olarak büyüdüğü bir alan olmasının yanında, değişen tüketici eğilimleri ile de yeni ürünler yaratmayı sürdürüyor. Uluslararası gıda fuarları da, gıda endüstrisinde yer alan firmaların yeni ürün ve hizmetlerini sergilediği en önemli alanlar içinde.

Önümüzdeki dönemde Avrupa’da düzenlenecek olan iki önemli fuar, gıda sektöründe ciddi iş fırsatlarını değerlendirme şansı sunuyor. Fi Europe 2022 ve Hi Europe 2022 fuarları hangi potansiyelleri barındırıyor, bakalım.

Fi Europe 2022

Gıda ürünleri fuarı Fi Europe 2022, 6-8 Aralık tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek. Binlerce potansiyel alıcı ile markaları buluşturacak olan fuar, Avrupa’nın en büyük merkezlerinden birinde, gıda sektörünün buluştuğu bir alan yaratacak.

Paris gıda fuarında, 1200’den fazla katılımcı firmanın yanı sıra, 20 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Fuar katılımcılarının 135 farklı ülkeden olması ise Fi Europe fuarının uluslararası yönünü ortaya koyuyor. Gıda fuarının odak noktası olan konu, yemek malzemeleri ve içerikleri olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte sağlıklı yemek malzemeleri de, Fi Europe fuarının odaklandığı konular arasında. Informa Markets tarafından düzenlenen sağlıklı gıda endüstrisi fuarı Food Ingredients Europe, gıda sektöründe yeni iş bağlantıları yaratmak isteyen firmalar için en önemli duraklardan biri konumunda.

Hi Europe 2022

Hi Europe 2022, Fi Europe bünyesinde düzenlenen ve eş zamanlı gerçekleştirilen diğer bir fuar etkinliği. Gıda endüstrisi için, son yıllarda en önemli konular arasında sağlıklı gıda ürünlerinin önemi geliyor. Doğal ve sağlıklı besinlerin, organik gıda ürünlerinin pazar büyüklüğünü giderek arttırdığı son dönemde, Hi Europe bu tarafa odaklanıyor. Healthy Ingredients, Fi Europe içinde ayrı bir alan sunuyor.

Fi Europe ve Hi Europe, Paris- Nord Villepinte’de düzenlenecek gıda endüstrisi fuarları olarak, sektörde faaliyet gösteren, yeni iş bağlantılarıyla büyümek isteyen markalara hitap ediyor. Fuarda,

Fi ve Hi alanları en önemli iki tema olarak öne çıkarken, Free From Zone adlı alanda ise gıda malzemelerinde belli ürünlerin kullanılmadığı seçenekler dikkat çekiyor. Yumurtasız, GDO’suz, glutensiz, şekersiz, mısırsız, soyasız, sütsüz ve trans yağsız gıda ürünleri de bu alanda sergileniyor.

Paris gıda fuarlarında firmanızla bir adım öne çıkın

Gıda endüstrisini bir araya getirecek iki önemli etkinlik barındıran Paris’te, siz de firma olarak yer alabilirsiniz. Ahşap stand ve diğer materyallerin baz alındığı fuar stand uygulama hizmeti ile fuarlarda markanızı en iyi şekilde temsil edecek standları inşa ediyoruz.

Profesyonel fuar stand tasarım hizmetinin yanında, fuar standı alanında ihtiyaç duyulan tüm çözümleri sağlıyoruz. Tasarım, nakliye, montaj ve fuar alanında mevzuat ile ilgili atılması gereken tüm adımları biz sizin için atıyoruz.

HES Design olarak sektörde 15 yıllık deneyimimizle, birçok yurt içi ve yurt dışı fuarda yer aldık. Anahtar teslim fuar stand hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Dünyanın En Büyük Seracılık Fuarı Growtech, Antalya’da Tarım Sektörünü Buluşturacak
İlaç ve Medikal Endüstrisi CPHI Frankfurt ve Medica Düsseldorf Fuarlarında Buluşacak
This site is registered on wpml.org as a development site.