Blog

Tütün Sektörü Almanya ve BAE’de Düzenlenecek Uluslararası Fuarlarda Buluşacak

Tütün, Türk tarımının en önemli ürünlerinden biri ve yüksek bir ticaret hacmine sahip. Anadolu topraklarında yetiştirilen ve işlenen tütünler, dünya çapında birçok ülkede ilgi görüyor. Bununla birlikte, tütün sektöründe faaliyet gösteren şirketler için yeni iş bağlantıları kurma konusunda, uluslararası fuar etkinlikleri oldukça önemli.

Intertabac, Intersupply ve WT Middle East, bu yıl içinde gerçekleşecek önemli etkinlikler içinde yer alıyor.

Intertabac 2022

Almanya’nın Dortmund şehrinde düzenlenen uluslararası tütün fuarı Intertabac 2022, sektörün en önemli buluşma noktalarından biri. Messe Dortmund’da düzenlenen fuar, tütün ürünleri ve ilişkili ürün/hizmet alanlarında önemli bir etkinlik.

Bu yıl 15-17 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Intertabac, geçmiş yıllarda sektör için oldukça önemli bir ticaret hacmi yaratması ile ön plana çıktı. 2019 yılında düzenlenen fuarda, 47 ülkeden 520 katılımcı şirket yer aldı. Aynı yıl, fuar 13 bin 800’ün üzerinde sektör profesyonelini ağırlamasıyla dikkat çekti. Katılımcıların yüzde 40’ından fazlasının Almanya dışından olduğu Intertabac 4500 metrekarelik bir alanda sektör için önemli iş bağlantıları potansiyeli sunuyor.

Pipo, sigara, puro, tütün ürünleri, mağaza ekipmanları, otomatlar, aksesuarlar ve elektronik sigaralar konusunda ürün ve hizmetlerin yer aldığı Dortmund tütün fuarı, sektörde faaliyet gösteren firmalar için önemli bir potansiyel vaat ediyor.

Intersupply 2022

Intersupply 2022, 15-17 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Dortmund şehrinde düzenlenecek. Intertabac fuarı ile aynı alanda eş zamanlı olarak düzenlenen Intersupply, tütün ürünlerinin üretimi ve tedarik zinciri sürecinde 360 dereceye odaklanan bir etkinlik. InterSupply fuarında, satın almanın yanı sıra ürün geliştirme, AR-GE, kalite yönetimi ve kontrol alanında hizmetler ön plana çıkacak.

Tütün ürünlerinin yanı sıra e-sigara, nargile ve diğer ürünlerin yer alacağı InterSupply fuarı ham tütün tedarikçileri, sigara kağıdı üreticileri, paketleme makineleri üreticileri, danışmanlık şirketleri ve paketleme şirketlerini buluşturacak. InterTabac fuarının geçmiş yıllarda önemli bir katılımcı ve ziyaretçi çektiği düşünüldüğünde, InterSupply da önemli bir tütün ürünleri fuarı olarak öne çıkıyor. Nargile fuarı etkinlikleri içinde de gösterilen Almanya tütün fuarı, global endüstriyi bir araya getirecek.

WT Middle East 2022

WT Middle East 2022 fuarı, 15-16 Kasım tarihlerinde, Birleşik Arap Emirlikleri’nde, Dubai’de düzenlenecek. Quartz Business Media tarafından, Dubai World Trade Center’da düzenlenecek olan Dubai tütün ürünleri fuarı, global tütün endüstrisini bir araya getirecek.

Tütün endüstrisinde binlerce profesyonelin buluşacağı Dubai tütün fuarında, ham tütün ürünlerinin yanı sıra yapıştırıcılar, tütün kesicileri, tarım makineleri, purolar, aroma vericiler, test ekipmanları, nargileler, paketleme makineleri ve ambalaj malzemeleri ön planda olacak.

2020 yılında, 60’ın üzerinde ülkeden 1200’den fazla katılımcı firmanın dahil olduğu tütün ürünleri fuarı, binlerce ziyaretçi çekmeyi başardı ve önemli iş bağlantıları kurulmasını sağladı.

Yurt dışı fuarlarında profesyonel stand çözümleri ile öne çıkın

Almanya, BAE ve diğer ülkelerde düzenlenen fuarlarda, anahtar teslim fuar stand hizmeti konusunda HES Design’ a güvenebilirsiniz!

Sektörde 15 yılı aşkın deneyimimizle, fuar standı çözümlerinde en iyi hizmeti sunuyoruz. BAE fuar stand çözümlerinin yanı sıra Almanya fuar standı hizmetinde, markanızı en iyi temsil edecek tasarımlara hayat veriyoruz. Ahşap stand ve diğer stand çözümlerinin dahil olduğu fuar stand uygulama hizmetinde, profesyonel proje yönetimimiz ile her adımı sizin için düşünüyoruz.

Onlarca büyük markaya vermiş olduğumuz fuar stand tasarım hizmeti, markanızın fuardan en verimli dönüşü almasını sağlayacak. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Yöresel Ürünler ve Perakende Zincirleri Fuarları Yaklaşıyor: Yörex 2022 ve Yerel Zincirler Buluşuyor 2022
Bir Bakışta Turkchem 2022: Fuar Hangi Fırsatları Sunuyor?
This site is registered on wpml.org as a development site.