Blog

Tekstil ve Hazır Giyim Endüstrisi ITMA Milan ve TEXWORLD Paris’te Buluşacak

Tekstil ve hazır giyim Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinin başında geliyor. Türkiye’de sektör, 10 milyar doları aşan yıllık ihracatla, büyümeye devam ediyor. Sektörün küresel büyüklüğünün 2030 yılında 1,4 trilyon doları aşması bekleniyor. Ortaya çıkan tabloda, pazardaki payın ne denli büyük olduğu görülüyor.

Tekstil ve hazır giyim fuarları bu noktada, şirketler için yeni iş fırsatları ortaya koymasıyla öne çıkıyor. Önümüzdeki aylarda İtalya’da düzenlenecek ITMA Milan ve Paris’te düzenlenecek TEXWORLD fuarları, tekstil markaları adına geniş fırsatlar sunuyor. 

ITMA Milan: Tekstil dünyasını dönüştüren fuar

Milan tekstil teknolojileri fuarı, 8-14 Mayıs tarihleri arasında İtalya’nın Milan şehrinde düzenlenecek. Dünyanın en büyük tekstil ve hazır giyim fuarı, sektörde faaliyet gösteren hazır giyim ve tekstil üreticilerinin iş hacmini büyütme fırsatı yakalayacağı bir etkinlik. 12 salonda gerçekleşecek geniş çaplı tekstil fuarı dokuma-örme ve nonwoven kumaştan geri dönüşüme, baskı mürekkepten aprelemeye geniş çaplı ürün ve hizmetleri kapsıyor. Renklendirici kimyasallar, bükme sarma tekstil teknolojileri de uluslararası tekstil makineleri fuarı kapsamındadır. Tekstil ve kumaş ürünleri fuarında beklenen katılımcı ve ziyaretçiler ise şöyle:

  • 42 farklı ülkeden 1570 katılımcı firma
  • 200 metrekare toplam sergi alanı
  • 100 binin üzerinde ziyaretçi
  • 240’ın üzerinde medya kurumu

TEXWORLD: Kumaş ve tekstil endüstrisini Paris’te buluşturacak

Sektörün diğer bir önemli fuarı olan TEXWORLD PARIS 2023, Fransa’nın başkentinde 3-5 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Paris tekstil ve kumaş fuarında beş farklı temel başlık var. Texworld tekstil sektöründe, kumaş ve dokuma teknolojilerini buluşturuyor. Texworld Denim kot süreçlerine odaklanırken, Apparel Sourcing Avrupa’da giyim ve aksesuar üreticilerinin en önemli buluşma noktası. Avantex sürdürülebilir moda için çözümler barındırırken, Leatherworld ise deri odaklı ürünleri öne çıkarıyor. 

Avrupa tekstil fuarlarında profesyonel standınızla öne çıkın

Fransa, İtalya ve diğer Avrupa fuarlarında, Türkiye’nin lider fuar stand tasarım uygulama markası HES Design ile yola çıkabilirsiniz. Fransa fuar standı alanında, fuar stand proje yönetim hizmeti ve uygulama süreçlerinde deneyimliyiz. ITMA ve Texworld fuarlarına katılmayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçin. 

Fuar stand uygulama hizmeti kapsamında ahşap fuar standı ve diğer stand modellerini markanız için hayata geçiriyoruz. İtalya fuar standı arayışınıza, üstün anahtar teslim fuar stand hizmeti ile çözüm buluyoruz. Türkiye ve Almanya’da bulunan ofislerimizle, tasarımdan uygulamaya, fuar lojistiğinden diğer süreçlere 360 derece  fuar stand tasarım hizmeti arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Rusya ve Kazakistan’da 2023 Fuarları: Hangi Sektörlere Hangi Fırsatları Sunuyor?
İstanbul Üç Önemli Gıda Fuarına Ev Sahipliği Yapacak: CNR Food, Worldfood ve F İstanbul
This site is registered on wpml.org as a development site.