Blog

Tarım Hayvancılık Sektörü 2024’te Bu Fuarlarda Buluşacak: IPM, Agroexpo ve Dairy Tech

Tarım ve hayvancılık sektörü, sağlıklı ve sürüdürülebilir bir toplumsal yaşam adına oldukça önemli. Türkiye hem tarım hem de hayvancılık alanında önemli bir potansiyel barındırıyor. Tarım ve hayvancılık fuarları ise bu alanda, yurtdışı ve yurtiçinde yeni iş bağlantıları arayan firmalar adına fırsatlar sunuyor. 2024 yılında Türkiye’de ve yurtdışında, tarım-hayvancılık endüstrisini buluşturacak fuarlar düzenleniyor. IPM, Agroexpo ve Dairy Tech fuarlarını mercek altına aldık.

IPM 

Almanya Uluslararası bitki fuarı IPM, Essen şehrinde 23-26 Ocak 2024 tarihleri arasında düzenlenecek. Essen bitki yetiştirme ve teknolojileri fuarında oldukça geniş bir ürün grubu yer alıyor. Bahçe teknolojilerinin yanında, çiçekçilik tarafında promosyon ürünleri, bitki saksıları, ipek çiçekler, süslemeler ön plana çıkacak. Meyve ve sebze üretim teknolojisi, sulama sistemleri ve peyzaj teknolojisi de IPM’de önemli yere sahip. Bonsai, noel ağaçları ve saksı bitkilerine uzanan ürün skalasına sahip Almanya tarım fuarına dair öne çıkan bazı veriler şöyle:

  • 46 farklı ülkeden katılım
  • Bin 330 katılımcı firma
  • 40 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi

Dairy Tech 2024

Rusya süt ürünleri fuarı Dairy Tech, süt ve süt ürünleri ekipmanları alanında çözümler sunuyor. Fuar başkent Moskova’da 25-26 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek. Moskova endüstriyel süt ürünleri ve süt işleme fuarı, Türk süt şirketleri için ciddi fırsatlar barındırıyor. Bu yıl 21. kez düzenlenecek fuar, sektörde oldukça önemli yere sahip. Rusya dışından ciddi bir katılım alan fuarda, süt işleme, üretim, şişeleme ve paketleme alanında son teknolojileri keşfedebilir, ihracat fırsatları yakalayabilirsiniz. Son fuarda, Dairy Tech’te öne çıkan veriler şöyle oldu:

  • 200’ün üzerinde katılımcı firma
  • 5 bini aşkın profesyonel ziyaretçi
  • 85’ten fazla etkinlik & konuşmacı

Agroexpo 2024

İzmir tarım ve hayvancılık fuarı Agroexpo, Avrupa’nın en önemli etkinlikleri içinde yer alıyor. Fuar, İzmir’de 30 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. Fuarda arıcılık, fidan, gübre, tohumculuk, süt ürünleri ve sulama sistemleri öne çıkacak. Ayrıca uluslararası tarım ürünleri ve kümes hayvancılığı fuarında tarımsal makinalar da yer bulacak. Sera teknolojileri, tarım makine ve ekipmanları fuarı geçtiğimiz yıllarda oldukça yüksek bir ilgi gördü. 2024 yılında düzenlenecek fuarda hedefler ise şöyle:

  • 100 ülkeden katılım
  • 500 katılımcı firma
  • 300 bin ziyaretçi
  • 3 milyar dolarlık iş hacmi

Tarım ve hayvancılık fuarlarına profesyonel standınızla katılın!

Tarım ve hayvancılık fuarlarında ciddi iş fırsatları sizi bekliyor. Binlerce firma içinde öne çıkmak istiyorsanız, profesyonel fuar stand tasarım hizmeti almanız şart. Tarım hayvancılık fuarlarında doğru bir fuar stand proje yönetim hizmetiyle markanızı öne çıkarabilir, harika iş birliklerine imza atabilirsiniz. Essen fuar standı ve Rusya fuar standı gibi yurtdışı hizmetlerinde, en iyi operasyonu yürütüyoruz. Ayrıca İzmir fuar standı konusunda da fark yaratan çözümler sunuyoruz.

HES Design olarak sektörde 15 yılı aşkın deneyimimizle, ahşap fuar standı ve diğer stand proje uygulama hizmeti seçeneklerimizle karşınızdayız. Anahtar teslim stand hizmeti konusunda Türkiye’nin en büyük markalarına, yurt içi ve yurt dışı fuarlarında hizmet verdik. Bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

2024 Yılında İnşaat Sektörüne Yön Verecek 3 Fuar
Tekstil Sektörü 2024’te Bu Fuarlarda Buluşacak: TEXWORLD, TEXTILE EXPO ve İstanbul İplik Fuarı
This site is registered on wpml.org as a development site.