Blog

Sial Fuarları, Gıda Sektörünün Profesyonellerini Bir Araya Getirecek

Gıda sektörü, dünyada 8 trilyon dolarlık yıllık büyüklüğe sahip. Organik gıda gibi yenilikçi trendlerle büyümeye devam eden, sağlıklı yaşam ve sürdürülebilir doğa temaları ile yakın ilişkide olan gıda sektöründe, sektörün son trendleri ise düzenlenen fuarlarda ön plana çıkıyor.

Dünyanın en büyük gıda fuarları içinde gösterilen SIAL, Paris başta olmak üzere birçok farklı ülkede düzenleniyor ve 50 yıldan bu yana, gıda sektörünün profesyonellerini bir araya getiriyor. Sektörde yenilikçi ürün ve hizmetlerin, yeni trendlerin konuşulduğu SIAL fuarlarında aynı zamanda ciddi bir ticaret hacmi de yaşanıyor. SIAL Paris ve SIAL Middle East, 2022’de düzenlenecek en önemli etkinliklerden.

SIAL Paris 2022

2022 SIAL fuarları içinde, en önemli etkinliklerden biri, organizasyonun doğduğu şehir olan Paris’te gerçekleşecek. Comexposium tarafından düzenlenen fuar, Paris-Nord Villepinte Parc d’Expositions et Centre de Conventions’da gerçekleşecek. 15-19 Ekim tarihlerinde düzenlenecek fuar, 1964 yılından bu yana sektörü buluşturuyor.

200’ün üzerinde ülkeden katılımcıyı ağırlaması ile ön plana çıkan SIAL Paris, üreticilerin yanı sıra ithalat ve ihracatçıları, perakendecileri ve birçok ilişkili sektörden profesyoneli ağırlıyor. Tarladan sofraya uzanan gıda işleme sürecinin her aşamasında dair ürün ve hizmetlerin yer alacağı gıda endüstrisi fuarı, sektörün önde gelen profesyonellerini buluşturacak. Fransa fuarları içinde dikkat çeken bir etkinlik olan SIAL Paris 2022, uluslararası kimliği ile Türk şirketleri için de ciddi fırsatlar sunuyor. Paris fuarları içinde gıda endüstrisine odaklanmış olan SIAL, 50 yılı aşkın süredir düzenlenmesi ile, köklü bir etkinlik. Uluslararası gıda fuarı, yeni iş bağlantıları kurmak ve sektörün son yeniliklerini keşfetmek için, doğru adres.

SIAL Middle East 2022

Ortadoğu’nun en büyük gıda fuarları içinde gösterilen SIAL Middle East, 6-8 Aralık tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dabi şehrinde düzenlenecek.

SIAL Middle East FZ LLC tarafından organize edilen etkinlik, ADNEC Abu Dhabi National Exhibition Centre’de gerçekleşecek. Abu Dhabi fuarları içinde en önemli organizasyonlardan biri olan SIAL Middle East, gıda teknolojileri alanında son yeniliklerin ön plana çıkacağı bir fuar.

Geçtiğimiz sene, 7 milyar doların üzerinde bir ticaret hacmi yakalanan fuar, oldukça ciddi iş fırsatları barındırıyor. 50’nin üzerinde ülkeden, 23 binden fazla profesyonelin geldiği fuar, 2010 yılından bu yana düzenleniyor. SIAL Middle East 2022, yiyecek ve içeceğin yanı sıra, konaklama hizmetlerine de odaklanıyor.

Paris ve Abu Dhabi Stand Firmaları mı Arıyorsunuz? Buradayız!

Yurtdışı gıda fuarları akla geldiğinde, en önemli etkinlikler içinde yer alan SIAL fuarları, hem Paris hem de Abu Dabi’de endüstriyi yeniden bir araya getirecek.

Paris gıda fuarı SIAL Paris’e ek olarak, Ortadoğu’nun önemli gıda fuarı SIAL Middle East’te yer almak isteyen firmalar için, Sial fuar standı konusunda en iyi çözümleri sunuyoruz.

Paris’ de hizmet verem stand firmaları içinde yer alan markalardan, HES Design olarak Paris fuar stand uygulamalarında üstün kalitede bir sonuç ortaya koyuyoruz. Stand tasarımı ve uygulamalarına ek olarak, proje yönetimi hizmetimiz ile yurt dışı fuar etkinliklerinde anahtar teslim stand hizmeti sunuyoruz. Ahşap fuar standları ve diğer çözümler ile, Abu Dhabi stand firmaları arayan markalar için HES Design, en doğru adres.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Plastik ve Kauçuk Sektörü Fuarları Yaklaşıyor: K-Fair Düsseldorf, Plast Eurasia ve Kauçuk 2022
Soğutma Teknolojisi Fuarı Chillventa 2022 Mercek Altında: Fuar Hangi Fırsatları Sunacak?
This site is registered on wpml.org as a development site.