Blog

SHISHAMESSE 2023 Tütün ve Nargile Sektörünü Bir Araya Getirecek 

Elektronik sigara, nargile, tütün büyüyen bir endüstri. Nargile, bu sektörde en çok öne çıkan alanlardan. Nargile ürünlerinde uluslararası iş fırsatları adına fuarların sektöre katkıları yadsınamaz. Çok geniş çapta gerçekleşen fuarlar sayesinde firmalar yeni iş anlaşmalarına varabilir, katılımcılar ise ilgi duydukları ürünleri yakından inceleyebilir. 

Nargile sektöründe 2013 yılından bugüne faal olarak fuarlarda sektörün öncülerini bir araya getiren Shishamesse, 2023’te de kapılarını açmayı planlıyor. Frankfurt ve Sevilla olmak üzere iki farklı noktada fuar gerçekleştirecek olan Shishamesse, bu yıl da nargile ticaret sektörünü hareketlendirecek adımları atıyor. 

SHISHAMESSE Frankfurt: 10 yıldır sektörün buluşma noktası

Shishamesse 2023 uluslararası tütün ürünleri fuarı, nargile sevenleri ile üreticileri bir araya getirecek geniş çaplı bir organizasyon. 28-30 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek fuar, tütün sektörünün önde gelen firmalarını tek çatı altında toplayacak.

Frankfurt tütün ürünleri fuarı 300’den fazla katılımcı ile yaklaşık 10 yıldır gerçekleşiyor. Fuarın kenevir sektörünü bir araya getiren HempsFair fuarı ile aynı alanda gerçekleştirilmesi de katılımcılar için iki ayrı fuarı da ziyaret etme avantajı sunacak. 

SHISHAMESSE Sevilla sektörü İspanya’da buluşturacak 

Shishamesse 2023 nargile fuarının ikinci ayağı Shishamesse Sevilla 2023 formatı ile İspanya’da gerçekleşecek. Sevilla tütün ürünleri fuarı, nargile sevenlerin ortak alanda buluştuğu bir etkinlik fuarı. 16-18 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, sektörün öncü firmalarını bir araya getirecek geniş çaplı bir etkinliğe imza atmayı planlıyor.

Nargile ve nargile ekipmanları fuarı olarak varlık gösteren fuar, dünyanın her yerinden ziyaretçiye açık. Uzun zamandır sektörde varlık gösteren fuar tüm tecrübelerini daha da artırarak katılımcılar için daha iyi şartlar altında etkinlik gerçekleştirme imkanına sahip.

Sayılarla SHISSAMESSE

Shishamesse; nargile, nargile tütünü, elektronik sigara, odun kömürü alanlarında artık tecrübe kazanmış bir fuar. Geniş çaplı hazırlıkları ile ziyaretçilerin daha iyi şartlarda katılım sağlaması adına etkinlik için özenle çalışma yürütülüyor. Fuar içerisinde bu alanda satış gerçekleştiren firmalar ürünlerini sergilerken, ilgili olan ziyaretçiler de tüm ürünleri yakından inceleme imkanı elde edecek. 

Shishamesse’de dikkat çeken veriler ise şu şekilde:

  • 25.000’den fazla ziyaretçi 
  • 20.000 metrekare fuar alanı
  • 300 marka
  • 1300 ürün 

İki ayrı noktada gerçekleşecek olan fuar şu ana kadar olan tüm etkinliklerden daha geniş ölçekli bir organizasyon planlıyor. Daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacak alanda gerçekleştirilecek fuara 18 yaş üstü herkes ziyaretçi olabilecek.

Shishamesse 2023’te Yeriniz Hazır!

HES Design olarak fuar stand proje yönetim hizmeti ile Almanya fuar standı ve İspanya fuar standı arayışınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Ahşap stand konsepti ile 15 yılı aşkın deneyim ve anahtar teslim fuar stand tasarım uygulama hizmetimiz ile yanınızdayız.

Almanya ve İspanya fuarlarında markanızı estetik ve dikkat çekici standlarla ön plana çıkarmak için, hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Endüstri 4.0’ın Geleceği, Almanya’da Hannover Messe’de Konuşulacak
Havacılık Fuarı EBACE, Sektör İçin Hangi Fırsatları Sunuyor?
This site is registered on wpml.org as a development site.