Blog

Şekerleme ve Çikolata Fuarı ISM KÖLN, Sektörü Almanya’da Buluşturacak

Şekerleme ve çikolata, gıda sektöründe en büyük paya sahip ürün gruplarından biri. Türkiye’de de hem büyük segmentli hem de butik birçok firma, çikolata ve şekerleme alanında geniş ürün portföyüne sahip. Sektörde yeni satış kanallarına ulaşmak, dünyanın farklı bölgelerinden işbirlikleri kurmak adına fuarlar en önemli mecralar.

Almanya’nın Köln şehrinde kapılarını ziyaretçilere açacak ISM Köln, dünyanın en önemli fuarlarından biri. 50 yıldır düzenlenen ve son yıllarda Türkiye’den de birçok şirketin katıldığı fuar sahip olduğu potansiyel ile dikkat çekiyor.

Bir bakışta ISM Köln

Uluslararası şekerleme ve atıştırmalık fuarı ISM Köln, yalnızca ürün çeşitliliğiyle değil aynı zamanda düzenlenen atölye çalışmaları ve etkinliklerle sektörün nabzını tutuyor. Şekerleme çikolata fuarları içinde en önemli etkinliklerden olan ISM Köln, 23-25 Nisan 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. 

Şekerleme ve çikolata endüstrisinin odağındaki fuarda çikolata ürünlerinin yanı sıra kek, bisküvi, şekerleme, içecek, dondurma ve tatlılar da yer alıyor. Bu anlamda ISM Köln geniş kapsamlı bir ürün skalasına sahip. 

Sayılarla ISM Köln fuarı

ISM Köln, dünyanın birçok ülkesindeki üreticilerin rağbet gösterdiği bir fuar. Türkiye’nin 20 yıldır milli destek kapsamında katıldığı fuar, uluslararası ziyaretçi profiliyle ön plana çıkıyor. 2022 yılında düzenlenen fuarda öne çıkan veriler şu şekilde oldu:

  • 120 bin metrekare fuar alanı
  • 1776 katılımcı firma
  • 37.000 profesyonel ziyaretçi
  • 148 farklı ülkeden katılım

Fuara en yüksek katılım gösteren ülkeler içinde Kore, İngiltere, Hollanda, İngiltere, İtalya ve Türkiye yer aldı. Şekerleme ve çikolata sektöründe en önemli etkinliklerden olan ISM Köln, şekerleme ve atıştırmalık endüstrisini yeniden buluşturacak. Messegelande Cologne’de düzenlenecek etkinliğe siz de katılabilirsiniz.

Almanya fuarlarında yerinizi alın

Almanya, hem Avrupa ekonomisi hem de fuarcılık alanında en önemli ülkelerden biri. Almanya fuar standı alanında deneyimli bir markayla çalışmak istiyorsanız, bir adım uzağınızdayız.

15 yılı aşkın süredir ahşap fuar standı ve diğer fuar stand uygulama hizmeti çalışmalarımızla birçok markaya hizmet verdik. Profesyonel fuar stand proje yönetim hizmeti ile bir adım öne çıkarak, on binlerce katılımcının yer aldığı fuarlarda standınızla dikkat çekebilir, iyi bir dönüşüm alabilirsiniz.

360 derece anahtar teslim fuar stand tasarım hizmeti alanında, HES Design olarak size en iyisini sunmak için hazırız. 

İnşaat Endüstrisini Buluşturacak BAU Münih ve Yapı Fuarı İçin Geri Sayım Başladı
Tekstil Sektörü Avrupa’da Buluşuyor: H+H Cologne ve Index Fuarları İçin Geri Sayım
This site is registered on wpml.org as a development site.