Blog

Savunma ve Havacılık Sektörü, SAHA Expo ve İstanbul Airshow’da Bir Araya Gelecek

Türkiye, savunma ve havacılık sektöründeki önemli atılımlarıyla, potansiyelini her geçen gün artırıyor. Savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayi alanındaki ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı fuarlar ise yalnızca Türkiye’de değil, dünyada takip ediliyor. Bu yıl içinde, savunma ve havacılık alanında iki önemli fuar düzenlenecek.

Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığı gibi kurumlar tarafından desteklenen SAHA EXPO ve Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek İstanbul Airshow, sektörün önde gelen firmalarının yer alacağı ve önemli iş potansiyellerinin ortaya çıkacağı etkinlikler.

SAHA EXPO 2022

Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşen Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı SAHA EXPO, 25-28 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. İstanbul savunma sanayi fuarları içinde öne çıkan SAHA EXPO, kapsamı bakımından oldukça geniş bir alanda ürün ve hizmetlere odaklanıyor.

SAHA EXPO’ da savunma ve havacılık alanında sistem, donanım ve yazılımların yanı sıra kara, deniz, havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan silahlar, tespit sistemleri ön plana çıkacak. Levazım, malzeme ve ekipmanlar da SAHA EXPO’nun öne çıkan ürün grupları içinde yer alıyor.

Avrupa, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Asya’dan ziyaretçilerin, alım heyetlerinin geleceği fuar savunma ve havacılığın yanı sıra, ilgili sektörlerde önemli iş potansiyellerinin ortaya çıkmasını sağlayacak.

İstanbul Airshow

Savunma, havacılık ve Uzay sanayi fuarı İstanbul Airshow 2022, 6-8 Ekim tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecek. Havacılık endüstrisi için en önemli etkinliklerden bir olan fuar, geniş bir alanda ziyaretçileri ağırlayacak. Havalimanı endüstrisini buluşturacak olan İstanbul Airshow 2022, Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok sektör devi tarafından destekleniyor.

İstanbul havacılık fuarları içinde öne çıkan etkinlikte aşağıdaki ürün ve hizmet grupları ön plana çıkacak:

  • Sivil havacılık
  • Havalimanları
  • Eğitim kurumları
  • Bakım
  • Havacılık endüstrisi tedarik zinciri

Onlarca hava aracının sergilendiği İstanbul Airshow, havacılık sektörel fuarları içinde öne çıkıyor. Fuar, geçtiğimiz yıllarda 150’nin üzerinde katılımcı şirketi ağırlarken, 20 binin üzerinde sektör profesyonelini buluşturdu. İstanbul Airshow, bu yıl da sektörde önemli iş potansiyellerinin ortaya çıkmasını sağlayacak.

Profesyonel stand tasarım hizmeti ile bir adım öne çıkın

İstanbul Airshow ve SAHA EXPO fuarlarında, markanızı en iyi şekilde temsil etmeniz için, profesyonel fuar stand tasarım hizmeti sunuyoruz. Ahşap standlar başta olmak üzere, fuar stand uygulama hizmetimizde firmanız için en iyi alternatifleri sunuyoruz. Fuar standı, on binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinliklerde markayı temsil eden en önemli görsel öğe. Anahtar teslim fuar stand hizmetimiz ile, hem Türkiye’de hem de yurt dışı fuarlarda, markanız bir adım öne çıkarıyoruz.

15 yılı aşkın deneyimimizle, HES Design olarak yanınızdayız. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Metalurji Dünyası Ankiros - Annofer - Turkcast 2022 Fuarında Buluşuyor
Yöresel Ürünler ve Perakende Zincirleri Fuarları Yaklaşıyor: Yörex 2022 ve Yerel Zincirler Buluşuyor 2022
This site is registered on wpml.org as a development site.