Blog

Plastik ve Kauçuk Sektörü Fuarları Yaklaşıyor: K-Fair Düsseldorf, Plast Eurasia ve Kauçuk 2022

Plastik ve kauçuk, birçok farklı sektörde geniş kullanım alanına sahip, en önemli maddeler içinde yer alıyor. Plastik ürün üretiminin yanı sıra inşaat, ambalaj, kimya ve lastik gibi alanlarda kullanılan plastik ve kauçuk, önemini gitgide artıran bir hammadde. Otomotiv, havacılık, elektronik, tarım ve tıp gibi birçok alanı yakından ilgilendiren plastik ve kauçuk konusunda, yakın zamanda çok önemli fuarlar düzenleniyor.

Plastik ve kauçuk hammadde çözümlerinin yanı sıra, işleme makine ve teçhizatlarının da yer alacağı fuarlar, birçok şirketi yakından ilgilendiriyor. Almanya’da düzenlenecek K-Fair Düsseldorf 2022’nin yanı sıra, Türkiye’de düzenlenecek Plast Eurasia 2022 ve Kauçuk 2022 fuarları sektör için önemli etkinlikler.

K-Fair Düsseldorf 2022

Düsseldorf plastik ve kauçuk fuarı K-Fair, 19-26 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gerçekleşecek. Plastik ve kauçuk alanında dünyanın en önemli etkinlikleri içinde yer alan K-Fair, Messe Düsseldorf’ta düzenlenecek.

Plastik fuarları içinde en önemli etkinlikler içinde yer alan K-Fair, birçok sektörü buluşturacak. Plastik ve kauçuk hammaddeleri ve işleme çözümleri ile ilgili, spor, enerji, bilgi ve iletişim, tarım, makine imalatı gibi birbirinden farklı sektörler, K-Fair’de bir araya gelecek. Ürün ve hizmet yelpazesinin geniş olduğu K-Fair, yurtdışı plastik fuarları içinde çok önemli bir etkinlik.

Plast Eurasia 2022

Avrasya’nın en önemli plastik endüstrisi fuarlarından biri olan Plast Eurasia, 23-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, geçtiğimiz sene 120 bin metrekarelik alanda düzenlendi ve ciddi bir ilgiyle karşılaştı.

Yalnızca Türkiye’den değil, yurt dışından da da önemli bir katılımcının yer aldığı Plast Eurasia, 2021 yılında 39 farklı ülkeden 852 katılımcı firmayı ağırladı. 60 binin üzerinde sektör profesyonelinin ise ziyaretçi olarak geldiği fuar, plastik sektörel fuarlar içinde önemli bir etkinlik. TÜYAP plastik ve kauçuk fuarı, geçen sene 99 farklı ülkeden katılımcı ağırlaması ile, uluslararası iş potansiyellerine olanak tanıyan bir etkinlik oldu. Plastik ve kauçuk alanında, hammaddenin yanı sıra son üretim teknolojilerinin de sergilendiği Plast Eurasia, yeni iş bağlantıları edinmek isteyen firmaların tercih ettiği bir etkinlik.

Kauçuk 2022

Türkiye’de düzenlenen kauçuk endüstrisi fuarlarından biri olan Kauçuk 2022, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarlardan. Geçtiğimiz senelerde, ciddi bir katılımcı ve ziyaretçi çekmeyi başaran Kauçuk 2022, bu sene de sektörü buluşturacak. Kauçuk 2022, Plast Eurasia içinde bir özel bölüm konumunda.

2018’de düzenlenen fuara ilişkin verilerde, Türkiye içinde 54 farklı şehirden 4600’den fazla ziyaretçi, yurt dışında ise 61 farklı ülkedeki 606 ziyaretçi ön plana çıktı. Yüksek bir memnuniyet oranına sahip kauçuk fuarında, ön plana çıkan ürün grupları içinde kauçuk mamulleri, kauçuk makineleri, laboratuvar donanımı, hammadde ve kimyasallar yer alıyor.

Yurt içi ve yurt dışı fuar standı hizmeti

Plastik ve kauçuk ürünlerine odaklanmış fuar etkinlikleri, her segmentten şirketler için önemli yeni iş bağlantısı fırsatları sunuyor. Almanya’da, K fuarı stand tasarım sürecinde markanız için en iyi çözümleri sunuyoruz. K fuarı stand uygulama hizmeti kapsamında, Almanya ve Türkiye ofislerimiz üzerinden gerekli tüm adımları, profesyonel bir şekilde yönetiyoruz. 15 yılı aşkın deneyimizle, Almanya stand uygulama hizmetinde en deneyimli firmalardan biri olarak, fuarlarda en iyi dönüşü almanızı sağlıyoruz. Almanya ahşap fuar standının yanı sıra diğer stand çözümlerinde, özgün ve estetik tasarımları, disiplinli bir şekilde hayata geçiriyoruz. Almanya stand üretim çalışmalarımız ile, yurt dışı fuarlarda markanızı en iyi şekilde temsil etmenizi sağlıyoruz.

Fuar standı tasarımı ve uygulamalarında, bugüne dek yüzlerce firmalara anahtar teslim fuar stand hizmeti sunduk. HES Design güvencesi ile, fuar süreçlerini en iyi şekilde geçirmek istiyorsanız, hizmetlerimizle ilgili bilgi alın.

600 Binden Fazla Ziyaretçi Ağırlamıştı: Bir Bakışta İnşaat ve Makine Fuarı Bauma Münih 2022
Sial Fuarları, Gıda Sektörünün Profesyonellerini Bir Araya Getirecek
This site is registered on wpml.org as a development site.