Blog

Plastik Ambalaj Sektörü PUTECH EURASIA, PLAST EURASIA ve ARABPLAST Fuarlarında Buluşacak

Plastik ambalaj sektörü, gıdadan perakendeye birçok sektörü yakından ilgilendiren önemli bir alan. Türkiye’de ambalaj sektörü alanında 3 binin üzerinde firma faaliyet gösteriyor. Plastik ambalaj üretimi ise, son yıllarda 3,7 milyon tonun üzerine çıktı. Türk plastik ambalaj firmaları için, fuarlar yeni iş fırsatları yakalamak adına oldukça önemli. Yakın tarihte, İstanbul ve Dubai’de düzenlenecek üç önemli fuar, sektör temsilcilerinin yakın takibinde. 

PUTECH EURASIA 

Uluslararası poliüretan sanayi fuarı PUTECH EURASIA, 4-6 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Poliüretan kimyasal fuarı, Avrasya’nın lider poliüretan sanayi fuarları içinde yer alıyor. Geniş ürün grubuna hitap eden fuar, sektör profesyonellerini buluşturacak. Fuarda yer alan ürün gruplarından bazıları şöyle:

  • Poliüretan kimyasallar
  • Poliüretan makine ekipmanları
  • Poliüretan kaplama ve yapıştırıcılar
  • Poliüretan kalıp ve sistemler

2021’de düzenlenen etkinlikte, 50 farklı ülkeden katılımcı ve ziyaretçi çeken poliüretan kimyasal fuarı PUTECH, yeni anlaşmalara, iş ortaklıklarına sahne olacak önemli bir etkinlik. 

PLAST EURASIA

TÜYAP plastik ve hammaddeleri fuarı PLAST EURASIA, 22-25 Kasım tarihleri arasında 32. kez düzenlenecek. Avrupa’nın en büyük plastik endüstrisi fuarları içinde yer alan etkinlik, profesyonel ziyaretçilerle sektör liderlerini bir araya getirecek. Yüzde 83’lük memnuniyet oranıyla, geçmiş yıllarda katılımcılara önemli faydalar yaratan uluslararası istanbul plastik endüstrisi fuarı, geçtiğimiz sene sektörden ciddi bir ilgi gördü:

  • 115 farklı ülkeden 64 bini aşkın ziyaretçi
  • 41 farklı ülkeden bin 87 firma ve temsilci 

Fuarda makine, geri dönüşüm, soğutma sistemleri, hammadde ve kimyasallar, ısı ve kontrol cihazları ön planda olacak. Uluslararası kimliği nedeniyle, PLAST EURASIA birçok firma için yeni ihracat olanakları anlamına geliyor. 

ARABPLAST 

Ortadoğu’nun en büyük plastik fuarı olarak öne çıkan Dubai plastik ve kauçuk endüstrisi fuarı ARABPLAST, 13-15 Aralık tarihleri arasında BAE’nin Dubai şehrinde düzenlenecek. Petrokimya ürünleri, paketleme ve ambalaj alanında faaliyet gösteren firmaların boy göstereceği etkinlik bu yıl 16. kez düzenleniyor. Fuar kapsamı oldukça geniş olması nedeniyle, Türk plastik ambalaj firmaları için ARABPLAST önemli fırsatlar sunuyor. Dubai plastik fuarında kimyasal hammaddeler, plastik paketleme makine ekipmanları ve geri dönüşüm ön planda olacak.

Plastik ve ambalaj fuarlarında markanızı temsil edin

Önemli iş fırsatlarının doğduğu fuarlarda, fuar standı, ziyaretçilerde markanız adına oluşacak ilk intibayı sağlıyor. Bundan dolayı, Dubai fuar standı, BAE fuar standı arayışınızda profesyonel çözümleri tercih edin. HES Design olarak Türkiye’de ve dünyada yüzlerce fuarda, ahşap fuar standı ve diğer alanlarda anahtar teslim stand hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel stand proje uygulama hizmeti kapsamında, sektörünün lideri birçok firmaya hizmet verdik. Fuar stand proje yönetim hizmeti veya fuar stand tasarım hizmeti almak istiyorsanız, iletişim seçenekleri üzerinden bize ulaşın. 

Mobilya ve Kağıt Sektörü 2023’te Bu Fuarlarda Buluşacak
Makine Sektörü Bu Fuarlarda Buluşacak: EMO HANNOVER, MOTEK STUTTGART ve SPS 2023
This site is registered on wpml.org as a development site.