Blog

Ortadoğu’nun En Büyük Medikal ve Sağlık Fuarı: Arab Health 2023

Medikal ve sağlık sektörü, özellikle pandemi sürecinin ardından hızlı büyümesini sürdürüyor. Ortadoğu bölgesinin en önemli sağlık ve medikal fuarları içinde yer alan Arab Health ise, bu alanda faaliyet gösteren firmalar için çok ciddi iş fırsatlarının kapılarını aralıyor.

Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan MENA bölgesinde medikal-sağlık pazar büyüklüğü 200 milyar doların üzerinde. Bu da, Arab Health 2023 fuarının barındırdığı potansiyeli bir kere daha gözler önüne seriyor. Peki Arab Health 2023’te firmanız için hangi potansiyeller var?

Bir bakışta Arab Health fuarı

Arab Health 2023, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde, 30 Ocak ile 3 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek. Informa Markets tarafından organize edilen fuar, Dubai World Trade Center’da gerçekleşecek. Dubai sağlık fuarı, bölgenin en köklü sağlık fuarlarından biri, zira Arab Health bu yıl 47. kez düzenlenecek. Dubai sağlık fuarı ile ilgili geçmiş yıllarda dikkate değer verilerden bazıları şu şekilde:

 • 107 binin üzerinde ziyaretçi
 • 4300’ün üzerinde katılımcı firma
 • 60 bin metrekarenin üzerinde fuar alanı

Ortadoğu ve Afrika’nın yanı sıra Asya, Avrupa ve Amerika kıtasından, sağlık ve medikal alanında faaliyet gösteren firmaların profesyonellerinin de yer aldığı Arab Health 2023, sektörde yeni iş bağlantıları kurmak, son trendleri keşfetmek isteyen firmalar için ön plana çıkıyor.

Arab Health 2023’te hangi ürün grupları ön planda olacak?

Sağlık ve medikal, Türkiye’nin etkinliğini artırdığı sektörler içinde yer alıyor. Önemli bir pazar haline gelen medikal ürünlerde, onlarca farklı ülkedeki potansiyel alıcılara ulaşmak Arab Health 2023’de mümkün. Fuarda ön plana çıkacak ürün ve hizmetlerden bazıları şu şekilde:

 • Tıbbi ekipman ve cihazlar
 • Görüntüleme ve teşhis cihazları
 • Genel sağlık hizmetleri
 • Sağlık altyapısı ürünleri
 • IT sistemleri
 • Ortopedi, fizyoterapi ve rehabilitasyon ürünleri
 • Laboratuvar ekipmanları
 • Cerrahi aletler, diş hekimliği aletleri
 • Hastane yönetim sistemleri

Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan Arab Health 2023, uluslararası sağlık fuarları içinde yılın en önemli etkinliklerinden biri olacak. Ortadoğu’nun en büyük ekonomilerinden BAE’de gerçekleşecek olan fuar, sağlık ve medikal alanında faaliyet gösterecek birçok firma için ciddi ihracat fırsatları sunabilir. Dubai fuarları içinde öne çıkan Arab Health 2023, 70’in üzerinde ülkeden katılımcı ağırlaması ile uluslararası kimlik de barındırıyor.

Arab Health ve diğer MENA fuarlarında yerinizi alın

Sağlık ve medikal alanında faaliyet gösteren firmalar için, Arab Health ve diğer fuarlarda yer almak yeni iş bağlantıları kurarak, firmanın iş hacmini büyütmek anlamında önemli. Yüzlerce firmanın katıldığı bu fuarlarda, binlerce ziyaretçinin dikkatini çekmek için HES Design olarak ihtiyaçlarınıza uygun anahtar teslim fuar stand hizmeti sunuyoruz.

Ahşap stand ve diğer stand çeşitlerinde, hem tasarım hem de uygulama süreçlerinde profesyonel kadromuz ile hizmet veriyoruz. Fuar stand tasarım hizmetinden, profesyonel fuar stand uygulama hizmetine ve proje yönetimine kadar, her adımda markanızın yanındayız. Almanya ve Türkiye ofislerimizden yönettiğimiz operasyonla bugüne kadar birçok ülkede düzenlenen fuarlarda, onlarca marka için hizmet verdik. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sebze ve Meyve Fuarı Fruit Logistica 2023 İçin Geri Sayım Başladı
Ev ve Mutfak Gereçleri Sektörü Ambiente ve Host İstanbul Fuarlarında Bir Araya Gelecek
This site is registered on wpml.org as a development site.