Blog

Mobilya Sektörü CNR Mobilya ve Intermob Fuarlarında Bir Araya Gelecek

Mobilya sektörü, hem dünya hem de Türkiye ekonomisinin en büyük parçalarından biri. Küresel olarak 500 milyar dolara yakın bir pazar büyüklüğüne sahip mobilya, Türkiye’de de büyük bir endüstriyi ifade ediyor. Buna karşın, Türkiye’nin dünya mobilya ihracatında yüzde 1,6’lık bir paya sahip olması, Türk mobilya şirketleri için potansiyelin ne denli büyük olduğunu gösteriyor.

Önümüzdeki aylarda, Türkiye’de iki önemli mobilya fuarı düzenlenecek ve mobilya şirketleri için, yeni ticari fırsatlar yaratacak.

CNR Mobilya 2022

CNR Mobilya, bu yıl 4-8 Kasım tarihleri arasında ANFAŞ-Antalya Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. ITF İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, 60 bin metrekarelik alanda mobilya endüstrisine dair yenilikçi ürün ve hizmetleri keşfetme fırsatı sunacak. 130’un üzerinde ülkeden 750 katılımcı firmanın beklendiği CNR Mobilya 2022, ciddi bir iş potansiyeli barındırıyor.

Fuarın Katılımcı Profili

CNR Mobilya 2022, mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalar için ciddi fırsatlar sunuyor. Fuarın katılımcı profiline bakıldığında ithalat ve ihracat şirketlerinin yanı sıra mobilya toptancıları, mobilya üreticileri, mimar ve iç mimarlar, bayiler, müteahhitler, otel yöneticileri öne çıkıyor. 130’dan fazla ülkeden katılımcı çekmesi ile uluslararası mobilya fuarı kimliğine sahip olan CNR Mobilya 2022’de Almanya, Azerbaycan, Bulgaristan, Irak, İsrail ve Rusya gibi ülkelerden potansiyel alıcılar bulunacak. Antalya mobilya fuarı, mobilya üreticileri için yeni iş fırsatları bakımından ciddi bir alan.

Intermob 2022

Intermob 2022, 26 Ekim’de İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek önemli bir etkinlik. Uluslararası mobilya fuarları içinde öne çıkan İstanbul mobilya fuarı, ahşap, orman ürünleri ve teknolojilerine odaklanıyor. Bununla birlikte mobilya yan sanayi, mobilya aksesuarları ve ahşap teknolojisi de Intermob 2022’de öne çıkacak alanlardan. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinlikte, 26 ülkeden katılımcı yer alması ve binlerce profesyonel tarafından etkinliğin ziyaret edilmesi, firmalar için ciddi iş hacimleri ortaya koydu.

Fuarın Katılımcı Profili

Intermob fuarında, geçtiğimiz sene 26 ülkeden 584 firma yer aldı. ABD, Almanya, İsviçre, Çin ve Birleşik Krallık gibi ülkelerin ilgi gösterdiği fuarda, memnuniyet oranı yüzde 97’den fazla oldu. Fuar, geçtiğimiz sene 52 bine yakın profesyonel tarafından ziyaret edildi ve dünyanın birçok ülkesinden alım heyetleri yer aldı. Fuarda, ziyaretçilerin faal olduğu sektörler ise şu şekilde:

  • Mobilya üreticileri
  • Ahşap teknolojisi, orman ürünleri endüstrisi
  • Mühendislik, mimarlık ve dekorasyon endüstrisi
  • Yapı sektörü ile kapı ve pencere üreticileri
  • Marangozlar
  • Yatak üreticileri
  • Makine distribütörleri
  • Malzeme toptancıları
  • Mobilya yan sanayi ve aksesuarları

Potansiyel alıcıları barındıran, firmaların üst düzey yöneticilerinin yoğun ilgi gösterdiği Intermob 2022, Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. tarafından organize ediliyor. Mobilya sektörel fuarları içinde öne çıkan etkinlik, orman ürünleri ve teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalar için ciddi fırsatlar sunuyor.

Mobilya fuarlarında siz de yerinizi alın

İstanbul ve Antalya’da düzenlenecek mobilya fuarları, sektörde faaliyet gösteren her firma için önemli bir iş fırsatı barındırıyor. Fuara katılmak kadar önemli olan diğer bir konu ise, firmanızı bir adım ileri taşıyacak kaliteli ve dikkat çekici bir stand.

Ahşap stand ve diğer stand konseptlerinde, fuar stand uygulama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, HES Design olarak profesyonel fuar stand tasarım hizmeti ve uygulamaları sunuyoruz.  Fuar standı konusunda, Türkiye’de ve yurt dışında 15 yılı aşkın deneyimimizle, en iyi anahtar teslim fuar stand hizmetini, en efektif çözümlerle sunuyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

İlaç ve Medikal Endüstrisi CPHI Frankfurt ve Medica Düsseldorf Fuarlarında Buluşacak
Beautyworld Middle East ve Beauty İstanbul Fuarları, Kozmetik Endüstrisini Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.