Blog

Metec ve GIFA Fuarları Metal Sektörünü Buluşturacak

Metalurji ve malzeme, onlarca sektörü yakından ilgilendiren önemli bir endüstri. Metalurji ve malzeme süreci malzemeleri başlangıç noktası olan hammaddeden, polimer, metal ve seramik gibi içerikleri inceleyen ve işlemeye hazır hale getiren mühendislik sürecini kapsıyor. 2021 yılında 1,5 trilyon dolar büyüklüğe sahip olan metal ve çelik sektörü, Türkiye şirketleri için de çok önemli. 

Profesyonellerin yakından takip ettiği Gifa 2023 fuarunda metal ve kaynak işleme sektörünün öncüleri bir araya geliyor. Sektörün en başarılı fuarları arasında gösterilen Gifa 2023 Almanya Dusseldorf’ta gerçekleşiyor. Fuar aynı zamanda bu alanda “dörtlü sektör toplantısı” olarak da biliniyor. Fuar tarihleri aralığında, eş zamanlı gerçekleşecek olan etkinlikte; Gifa, Metec, Thermprocess ve Newcast etkinlikleri yer alacak. 

Uluslararası Metalurji Fuarında 4 Ana Başlık

Almanya metalurji fuarı, 12-14 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek. Malzeme bilimi ve metalurji alanında çalışan firmaların odak noktası olan fuar, sadece uzmanlarla sınırlı kalmayan, aynı zamanda karar verici pozisyondaki üst düzey birimlerin de katılım sağlayacağı bir etkinlik.

Sektörle ilgili pek çok seminer ve toplantının gerçekleşeceği fuarda sempozyum ve özel sergiler de ziyaretçilere görsel şölen sunacak. Özel döküm teknolojileri alanında sektörün önemli fuarları arasında yer alan bu etkinlik, 2023 yılının en dikkat çeken fuarları arasında yer alıyor. Dörtlü sektörel etkinliklerin detayı ise şöyle:

  • GIFA: Özel döküm teknoloji alanında uluslararası ticaret fuarı
  • METEC: Kongreleri ile ön plana çıkan uluslararası metalurji ticaret fuarı
  • Thermprocess: Thermprocess teknolojisi adına gerçekleştirilen uluslararası ticaret fuarı ve sempozyumu
  • Newcast: Hassas döküm odaklı uluslararası ticaret fuarı

Yukarıda saydığımız dört farklı noktadan dikkat çekecek olan uluslararası metalurji fuarı ziyaretçileri ile buluşuyor. Ölçüm ve kontrol teknolojisi gibi pek çok alanda profesyonellerin katılım göstereceği fuar şimdiden fazlasıyla ilgi görüyor.

2019 yılında gerçekleşen fuar ciddi bir katılımcı çekmişti. GIFA o dönem gerçekleşen etkinlikte 45.000 ziyaretçi ağırlarken, METEC ise 17.000 ziyaretçiyi ağırladı. 

Metalurji Fuarında Katılımcıları Neler Bekliyor?

Fuarda en çok ön planda olan ürün grupları içinde metalurji, çelik döküm ve çelik üretimi yer alıyor. Bu alanda faaliyet gösteren firmalar için GIFA, METEC, Newcast ve Thermoprocess uluslararası iş fırsatlarına kapı aralıyor.  

Uluslararası metalurji fuarında üretim ekipmanları ve yürütülen çalışmalara dair bir çok ayrıntılı tanıtım ve konferanslar yer alacak.

Yurtdışı fuarlarında HES Design ile bir adım öne çıkın

METEC, GIFA ve diğer yurtdışı fuarlarına on binlerce ziyaretçi geliyor ve bu rekabette öne çıkmak için, kaliteli bir fuar standı tasarımı ve projesi çok önemli. HES Design olarak ahşap fuar standı arayışınızda yanınızdayız. Fuar stand proje yönetim hizmeti ve uygulaması alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle hizmet veriyoruz.

Dusseldorf fuar stand uygulama hizmeti konusunda, Almanya’da bulunan depo ve üretim atölyemiz ile ülkedeki iş ortaklarımızla, Almanya fuar proje yönetimini en iyi şekilde sunuyoruz. Ahşap fuar standı ve diğer projelerimizle ilgili bilgi almak, anahtar teslim fuar stand hizmeti konusunda sağladığımız olanaklardan haberdar olmak için bizimle iletişime geçin. 

Bahçe Peyzajı Dünyası Greentech ve Spoga Gafa Fuarlarında Buluşacak
IMM Köln 2023 ile Mobilya ve Ev Dekorasyonu Sektörü Bir Araya Geliyor!
This site is registered on wpml.org as a development site.