Blog

Metalurji Dünyası Ankiros – Annofer – Turkcast 2022 Fuarında Buluşuyor

Küresel demir çelik, döküm ve demir dışı metal sektörü, 300 milyar doların üzerindeki pazar büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden. Üretim ve toplam ticaret hacminin giderek arttığı sektörde, Türkiye’nin Avrupa’da 2., dünyada ise 8. sırada olması sektörün önemini gösterir nitelikte.

Türkiye’nin de, bayrak taşıyıcı şirketleri ile önemli bir alana sahip olduğu sektörde, uluslararası iş bağlantılarına olanak tanıyan fuarlar, iş hacmini büyütmek isteyen markaların tercihi. Ankiros / Turkcast, sektörde 30 yıldır düzenlenen en önemli buluşmalardan biri konumunda.

Bir Bakışta Ankiros – Annofer – Turkcast

Fuarcılık tarafından organize edilen etkinlikte, 1000’den fazla katılımcı ve 20 bin ziyaretçinin yer alması bekleniyor. Demir çelik ve döküm sektöründe, hem yerli hem de yabancı şirketlerin ilgi gösterdiği fuar, yeni iş bağlantılarının ortaya çıktığı önemli bir alan olmasının yanında, Türkiye’nin sektördeki imajına yön veren bir etkinlik. 2018 yılında düzenlenen fuarın katılımcılarının yüzde 99’undan fazlası, bir sonraki fuara katılacağını ifade ederek, memnuniyetlerini belirtti.

Katılımcıların büyük bir kısmı yurt dışından

ANKIROS / TURKCAST fuarının en önemli yanlarından biri, uluslarası bir kimliğe sahip olması. İlk kez 1992 yılında düzenlenen fuar, o dönemde 100’ün üzerinde katılımcı şirketi ağırlarken, bugün bu sayı 1000’den fazla.

Fuar verilerine göre, 2018 yılında düzenlenen etkinlikte 399 yerli şirket yer alırken, yurt dışından gelen şirketler ise 621 oldu. 22 bin metrekarelik stand alanına sahip döküm ürünleri ihtisas fuarı, 2018 yılında 17 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. Metalurji fuarları içinde öne çıkan ANKIROS ANNOFER TURKCAST fuarı, sektörde hem üreticileri hem de tedarikçileri bir araya getirerek, yenilikçi ürün ve hizmetleri keşfetmeyi sağlıyor. Sektör profesyonelleri ile yüz yüze görüşme imkanının sağlandığı fuarda, pazarın eğilimlerine dair içgörüler elde etmek mümkün.

Fuarda hangi ürün alanları öne çıkıyor?

Demir çelik fuarları içinde Türkiye’nin ve Avrasya bölgesinin en önemli etkinliklerinden olan ANKIROS ANNOFER TURKCAST’te aşağıdaki ürün grupları öne çıkıyor:

  • Entegre tesis makine ve ekipmanları
  • Metal yükleme sistemleri
  • Dövme teknolojisi makinaları
  • Test ve analiz makinaları
  • Refrakter malzemeleri
  • Demir çelik hammadde ve sarf malzemeleri
  • Yüzey temizleme makinaları
  • Döküm makinaları
  • Endüstriyel fırınlar
  • İndüksiyon ocakları, pota ve vakum ocakları

Siz de fuarda yerinizi alın!

Demir dışı metaller fuarında, markanızı en iyi şekilde temsil etmeniz için, HES Design olarak yanınızdayız!

Ahşap standların da dahil olduğu fuar stand uygulama hizmetimiz ile, markanız için en iyi çözümleri sunuyoruz. Profesyonel fuar stand tasarım hizmetimiz kapsamında, tasarımdan uygulamaya proje yönetiminin her safhasında fark yaratacak çözümler sunuyoruz. Stand alanında markanızı en iyi şekilde temsil edecek, hizmetlerinizi ön plana çıkaracak fuar standı çözümlerimizle hem yurt içi hem de yurt dışı fuarlarında, yüzlerce firmanın yanında olduk.

Anahtar teslim fuar stand hizmeti ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yenilenebilir Enerji ve Sürdürülebilirlik, EIF 2022 Enerji Kongresi ve Entech 2022 Fuarında Mercek Altında
Savunma ve Havacılık Sektörü, SAHA Expo ve İstanbul Airshow’da Bir Araya Gelecek
This site is registered on wpml.org as a development site.