Blog

Makine Sektörü Bu Fuarlarda Buluşacak: EMO HANNOVER, MOTEK STUTTGART ve SPS 2023

Makine sektörü, ekonomik büyüme üzerinde kritik etkisi olan, Türkiye için en stratejik sektörlerden biri. İhracattaki payı giderek artan makine sektöründe, Türkiye’de geçtiğimiz yıl önceki yıla göre yüzde 10’un üzerinde ihracatta artış görüldü. 200’ün üzerinde ülkeye makine ihracatı gerçekleştirilen Türkiye’de, sektörü buluşturan fuar etkinlikleri oldukça önemli. 2023 yılında EMO HANNOVER, MOTEK ve SPS fuarları Türk makine sektörü için ciddi olanaklar sunuyor. 

EMO HANNOVER 2023

Hannover metal işleme fuarı EMO HANNOVER, Almanya’nın Hannover şehrinde üretim teknolojileri, kaynak ve makineler alanında düzenlenen önemli bir fuar. 18-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlik, birçok sektörü kapsıyor. 

1951 yılından bu yana düzenlenen etkinlik, üreticilerle alıcı firmaları buluşturuyor. Öte yandan birçok forum ve konferansa ev sahipliği yapıyor. Uluslararası üretim teknolojileri fuarında otomasyondan takım tezgahlarına, hassas makinelerden metal işleme teknolojilerine kadar geniş bir yelpaze mevcut. Fuar, 2019 yılında aşağıdaki sonucu almayı başardı: 

  • 2 binden fazla katılımcı firma
  • 130 binden fazla profesyonel ziyaretçi
  • 40’ın üzerinde farklı ülkeden katılımcı firma 

MOTEK 2023

Stuttgart üretim ve montaj otomasyonu fuarı MOTEK, 1982 yılından bu yana yapı endüstrisinin önemli etkinlikleri içinde yer aldı. Malzeme akış otomasyonu, üretim ve montaj, elleçleme teknolojisi gibi alanlarda MOTEK geniş bir kapsam sunuyor. Endüstriyel elleçleme teknolojileri fuarı tıptan yenilenebilir enerjiye, elektrik elektronikten otomotive kadar birçok sektöre hitap ediyor. 

Fuar geçtiğimiz senelerde, 25 farklı ülkeden 900’e yakın katılımcı firma ve 35 bine yakın profesyonel ziyaretçi ağırladı. MOTEK’e ilginin bu yıl da yüksek olması bekleniyor. 

SPS 2023

Nürnberg Uluslararası elektrik otomasyon teknolojileri fuarı, Almanya’nın Nürnberg şehrinde 14-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar, yeni nesil üretim teknolojilerine odaklanıyor ve geniş bir skalada ürün ve hizmetleri kapsıyor. Endüstri 4.0 fuarları içinde yer alan Almanya otomasyon endüstrisi fuarı SPS 2023’te aşağıdaki ürün ve hizmet grupları yer alacak:

  • Dijital üretim
  • Sensör teknolojisi
  • Arayüz teknolojisi
  • Endüstriyel iletişim ve yazılım
  • IPC
  • Kontrol teknolojisi

Almanya makine fuarlarında yerinizi alın!

Avrupa ve dünya endüstrisinde, fuarların merkezi olarak bilinen Almanya’da SPS, MOTEK ve EMO HANNOVER fuarlarında yer alabilirsiniz. HES Design olarak, sektörde 15 yıllık deneyimimizle Almanya fuar standı alanında profesyonel hizmet sunuyoruz. Hannover fuar standı ve Nürnberg fuar standı konusunda, Almanya-Türkiye’deki ofislerimizde yer alan profesyonel kadromuzla hizmet sunuyoruz. 

Ahşap fuar standı başta olmak üzere tüm fuar standı türlerinde, markanızın kimliğini iyi bir şekilde yansıtan ve fuardan iyi dönüş almanızı sağlayan çözümler sunuyoruz. Anahtar teslim stand hizmetlerimize göz atabilirsiniz: 

Stand proje uygulama hizmeti

Fuar stand proje yönetim hizmeti

Fuar stand tasarım hizmeti

Plastik Ambalaj Sektörü PUTECH EURASIA, PLAST EURASIA ve ARABPLAST Fuarlarında Buluşacak
Yılın Öne Çıkan Yapı Fuarları: RT Türkiye, ALUEXPO, SAUDI BUILD ve LONDON BUILD
This site is registered on wpml.org as a development site.