Blog

Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri Fuarı Light + Building 2022 Neler Sunacak?

Aydınlatma teknolojileri, yapı sektörü ile iç içe geçmiş bir alan. Yenilikçi teknolojileri yapı alanında yer bulmasıyla birlikte, aydınlatma ve akıllı bina teknolojileri artık daha da güçlü bir bağa sahip. Hem aydınlatma sektörü, hem de inşaat sektörü için önemli olan bu alanda, son inovasyonları keşfetmek ve yeni iş bağlantıları sağlamak adına uluslararası fuarlar oldukça önemli.

Almanya’da düzenlenecek aydınlatma ve yapı teknolojileri fuarı Light + Building 2022, hem katılımcı hem de ziyaretçi profili bakımından oldukça güçlü bir organizasyon. 2-6 Ekim tarihleri arasında, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan organizasyon, lider aydınlatma fuarı olarak öne çıkıyor. Peki Light + Building 2022 hangi fırsatları sunacak ve nasıl bir katılımcı profiline sahip?

Bir bakışta Light + Building 2022

Almanya aydınlatma fuarı Light + Building 2022, endüstriyi bir araya getirecek önemli bir etkinlik. Aydınlatma ve yapı sektöründe öne çıkacak ürün ve hizmetlerin yer bulduğu Light + Building 2022 için yoğun bir ilgi bekleniyor. 2018 yılında düzenlenen fuar, çok ciddi bir katılımcı ve ziyaretçi ile dikkat çekmişti.

2018 yılında düzenlenen Light + Building fuarında, 55 farklı ülkeden 2700’ün üzerinde şirket yer aldı. Katılımcı sayısı, 220 bini geçerek bir rekor kıran Light + Building, ciddi bir iş hacmi yaratmayı başardı. Almanya aydınlatma fuarına gelen ziyaretçilerin yarısına yakını farklı ülkelerden katılım sağladı. Bu da, Light + Building’in uluslararası iş fırsatları tarafındaki önemini gösteriyor.

Light + Building 2022’de hangi sektörler ön planda?

Aydınlatma ve yapı sektörünü buluşturan Light + Building 2022 fuarı, çok yönlü bir katılımcı profiline sahip. Geçmiş yıllarda fuara gelen katılımcılar ve dahil oldukları sektörler incelendiğinde, üretim sektörü, mühendislik ve planlama şirketleri, mimarlık ofisleri, toptancılar ve dış ticaret şirketlerinin Light + Building’e yoğun ilgi gösterdiği görülüyor.

Dekoratif aydınlatma ürünleri, teknik aydınlatma ekipmanları, ev ve bina otomasyonları, güvenlik sistemleri ve ilgili hizmetler ise, Light + Building 2022’de öne çıkacak ürün ve hizmet grupları arasında. Yurtdışı aydınlatma fuarları içinde en önemli organizasyonlardan olan Light + Building 2022, yüksek ziyaretçi sayısı ile önemli bir network potansiyeli sunuyor. Uluslararası aydınlatma fuarına katılmak, hem üreticiler hem de dış ticaret şirketleri için ciddi fırsatlar sunabilir.

Almanya stand tasarım hizmeti alın

Light + Building 2022 ve diğer Almanya fuarları için, Frankfurt stand ihtiyacında, HES Design olarak yanınızdayız. 15 yılı aşkın deneyimimiz ile, Türkiye ve Almanya ofislerimiz üzerinden Almanya stand uygulama hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. Sahip olduğumuz Almanya üretim atölyesi ile, Almanya stand tasarım hizmetini profesyonel standartlarda sağlıyoruz.

Fuar stand tasarımı ve uygulaması ile birlikte, proje yönetimi ile fuar sürecinin her aşamasında, sorunsuz ve etkin bir çalışma ortaya koyuyoruz. Estetik fuar standartları tasarlarken, disiplinli proje yönetimi ile, anahtar teslim fuar hizmeti veriyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Soğutma Teknolojisi Fuarı Chillventa 2022 Mercek Altında: Fuar Hangi Fırsatları Sunacak?
Cam Ürünleri Fuarı Glasstec 2022 İçin Geri Sayım Başladı
This site is registered on wpml.org as a development site.