Blog

İnşaat Endüstrisini Buluşturacak BAU Münih ve Yapı Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

İnşaat sektörü, doğrudan ve dolaylı olarak etkilediği 250’yi aşkın sektörüyle, 6 milyona yakın istihdamı yakından ilgilendiren bir alan. Türkiye’de inşaat sektörü, ülke ekonomisi içindeki önemli payının yanı sıra aynı zamanda dünyada da önemli bir noktada.

ENR’nin, Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi listesinde, Türkiye’den 44 firmanın yer alması sektörün geldiği noktayı gösteriyor. Uluslararası iş fırsatları için en önemli alanlardan biri olan fuarların önemi de burada ortaya çıkıyor.

Türkiye’de düzenlenecek Yapı Fuarı ve Almanya’da düzenlenecek BAU Münih, sektör için ciddi iş fırsatları barındırıyor. 

BAU Munich 2023

Yapı ve inşaat fuarı BAU Munich, 17 ile 22 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrinde düzenlenecek. 1964 yılından bu yana düzenlenen, sektörün en köklü fuarlarından olan BAU Munich, inşaat sektöründe yeni standartları ve trendleri belirleyen bir etkinlik.

Fuarda inşaat malzemelerine ek olarak yapı teknolojileri, geri dönüşüm ve dijital dönüşüm, akıllı binalar ön planda olacak. Sürdürülebilir yaşam ve iklim değişikliği konularındaki trendlerin de ön plana çıkacağı BAU Munich, geniş kapsamlı bir etkinlik.

Dekorasyon ürünleri, izolasyon ve tesisat kaplama, kapı ve pencere gibi yapıların da yer alacağı BAU Munich, uluslararası inşaat endüstrisi fuarları içinde önemli bir etkinlik. Fuar, geçtiğimiz senelerde aşağıdaki istatistiklerle öne çıkmıştı:

 • 45 farklı ülkeden 2300’e yakın katılımcı firma
 • 250 binin üzerinde ziyaretçi

Bu yıl 100 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan fuar, geçtiğimiz etkinlikte Türkiye’den 65 firmayı ağırlamıştı. Messe Munchen fuar alanında düzenlenecek olan yapı teknolojileri fuarı, şimdiden sektörün merakla beklediği bir organizasyon.

YAPI FUARI 2023 (TURKEY BUILD)

YAPI FUARI, Türkiye’de yapı sektörünün lider firmalarının bir araya geleceği bir etkinlik. 26-29 Nisan tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, yapı sektöründe en geniş kapsamlı ürün skalasına sahip etkinliklerden. Fuarda öne çıkacak ürünler şu şekilde:

 • Yapı elemanları
 • Yalıtım
 • Gölgelendirme sistemleri
 • Kapı ve cam sistemleri
 • Bağlantı elemanları
 • İklimlendirme
 • Tesisat ekipmanları
 • Arıtma sistemleri
 • Asma tavan sistemleri
 • Banyo ve mutfak donanımları

45. kez düzenlenecek olan yapı teknolojileri fuarı, yapı ve inşaat endüstrisini buluşturan ve yeni iş fırsatlarıyla tanıştıran önemli bir organizasyon. Fuar geçmiş yıllarda 157 ülkeden 45 binin üzerinde ziyaretçi ağırladı. Davetli satın almacıların sayısı ise 400’ün üzerindeydi. 

Yapı ve inşaat fuarlarında siz de yer alın

Almanya mimari ve inşaat malzemeleri fuarı BAU Münih ve İstanbul yapı teknolojileri fuarı (TURKEY BUILD) firmanız için ciddi iş olanaklarının kapısını aralayabilir. 

HES Design olarak 15 yılı aşkın süredir fuar stand proje yönetimi hizmeti ve anahtar teslim fuar stand hizmeti sunuyoruz. Ahşap stand ve diğer stand modellerinde estetik ve dikkat çekici projelere hayat verirken, İstanbul fuar standı dendiğinde akla ilk gelen markalardan olmanın gururunu yaşıyoruz. Almanya’daki ofisimiz üzerinden, Almanya fuar stand uygulama hizmetini profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Almanya fuar standı arayışınız mevcutsa, hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Çevre ve Verimli Enerji Fuarları IFAT ve ICCI, Sektörü İstanbul’da Bir Araya Getiriyor
Şekerleme ve Çikolata Fuarı ISM KÖLN, Sektörü Almanya’da Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.