Blog

IMM Köln 2023 ile Mobilya ve Ev Dekorasyonu Sektörü Bir Araya Geliyor!

Mobilya ve ev dekorasyonu en hareketli sektörlerden. Yıllık hacmi 400 milyar doların üzerinde olan mobilya sektöründe Türkiye de önemli oyuncular arasında. Türk mobilya sektörünün, dünya ihracat hacmi içindeki payı yüzde 1,5’in üzerinde. Bununla birlikte, mobilya şirketleri için küresel pazarda hala büyük bir fırsat var. 

Mobilya fuarları, uluslararası işbirliklerine imza atmak, müşteri kitlesini genişletmek isteyen markalar için öne çıkıyor. Uluslararası mobilya fuarı IMM Köln 2023, Almanya mobilya ve ev dekorasyonu sektörünü buluşturacak. 

IMM Köln Mobilya ve Ev Dekorasyon Fuarı

Ev dekorasyon ve mobilya sektörünün lider fuarları arasında yer alan IMM Köln, Almanya’nın Köln şehrinde kapılarını ziyaretçilerine açacak. 1949 yılından bu yana düzenlenen fuar, pek çok ülkeden büyük ilgi görüyor. Mobilya sektöründe lider konumunda bulunan fuar, her sene yılın ilk yarısında sektörün öncülerini bir araya getiriyor. 

Mobilyalardan dekorasyon ürünlerine ve duvar döşemelerinden aydınlatmalara kadar farklı kategorilerde ürünlerin tanıtıldığı fuar 4-7 Haziran arasında düzenlenecek. 

Mobilya Fuarının Dikkat Çeken Detayları

Yaşam alanlarının dekorasyonunda önemli yere sahip olan mobilya ve dekorasyon ürünlerinin sergilendiği IMM Köln mobilya fuarı dünyanın birçok ülkesinden öncü şirketleri ve potansiyel alıcıları buluşturuyor. Fuarın geçtiğimiz senelerdeki istatistikleri, ne denli ilgi çektiğini gösteriyor:

  • 2019’da 1158 katılımcı ve 149.500 ziyaretçi
  • 2020’de 145 ülke ile 128.000 ziyaretçi
  • Yüzde 74 oranında yurtdışı katılımı
  • Yüzde 90’ın üzerinde memnuniyet oranı

Mutfak mobilyaları, salon mobilyaları, dekoratif ürünler, iç mekan mobilyaları olarak çok fazla ürün grubuna ev sahipliği yapacak olan fuar, bu yıl da geniş çapta bir etkinliğe imza atmayı planlıyor.

Mobilya Sektörünün Lider Fuarında Standınız Hazır!

Mobilya sektöründe yeni işbirliklerine imza atmak, dünyanın dört bir yanından yeni müşteriler edinmek istiyorsanız IMM Köln ,markanız için büyük bir potansiyel sunuyor. Mobilya fuarı IMM Köln ve diğer Almanya fuarlarında, HES Design olarak 15 yılı aşkın tecrübemizle ahşap fuar standı başta olmak üzere, ihtiyacınıza yönelik stand uygulamaları sunuyoruz. 

Fuar stand proje yönetim hizmeti ile fuar sürecinin her adımını sizler için planlarken, Almanya fuar standı konusunda efektif çözümler getiriyoruz. Fuar stand tasarım alanında estetik ve iddialı uygulamalar yaparak, markanızın fuarda bir adım öne çıkmasını sağlıyoruz. Anahtar teslim fuar stand hizmeti ile bugüne kadar Türkiye’de sektörünün öncüsü birçok markanın çözüm ortağı olduk.

HES Design hizmetleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın…

Metec ve GIFA Fuarları Metal Sektörünü Buluşturacak
Intersolar Europe 2023 ve EIF 2023 Enerji Sektörünü Buluşturacak 
This site is registered on wpml.org as a development site.