Blog

İlaç ve Medikal Endüstrisi CPHI Frankfurt ve Medica Düsseldorf Fuarlarında Buluşacak

İlaç ve medikal endüstrisi, özellikle son yıllarda pandemi süreci ile birlikte önemini bir kere daha gösteren sağlık alanında, ciddi bir öneme sahip. Yenilikçi teknolojilerle, sağlık alanındaki ürün ve hizmetlerin ön plana çıktığı medikal ve ilaç fuarları ise, bu alanda faaliyet gösteren firmaları ve sektör profesyonellerini bir araya getiriyor.

Yakın zamanda, Almanya’da iki önemli medikal ve ilaç fuarı düzenlenecek. CPHI Frankfurt ve Medica Düsseldorf, sağlık sektörünün öncü markalarının boy göstereceği etkinlikler. Bu fuarlar, Türk medikal ve ilaç endüstrisi için de ciddi fırsatlar sunuyor.

CPHI Frankfurt

CPHI Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşecek olan fuar, uluslararası ilaç endüstrisinin buluşma noktalarından. Hem fiziksel hem de çevrimiçi olarak, hibrit bir formda düzenlenecek olan fuar, sektörün liderlerini buluşturacak. Pfizer, ThermoFisher ve Solvias gibi ilaç şirketleri, CPHI Frankfurt’ta yer alacak firmalardan.

Uluslararası ilaç fuarları içinde en önemli etkinliklerden olan CPHI Frankfurt’ta, her yıl 100 binin üzerinde sektör profesyoneli bir araya geliyor. Karar verici pozisyonda, üst düzey yöneticilerin ilgi gösterdiği fuar çeşitli konferans ve etkinliklerle, ilaç sektöründe yeni iş bağlantılarının ötesinde, son yeniliklerin de konuşulduğu bir ortam sunuyor.

Medica Düsseldorf 2022

Medikal ürünleri alanında dünyanın en önemli etkinlikleri içinde yer alan Medica Düsseldorf, 14-17 Kasım tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek. Sağlık teknolojilerine odaklanan fuar, medikal sektöründe faaliyet gösteren firmalar için uluslararası iş bağlantıları anlamında ciddi bir potansiyel barındırıyor. Medica Düsseldorf 2022’de ön plana çıkacak ürün grupları şu şekilde:

  • Medikal ekipmanlar
  • Laboratuvar ekipmanları
  • Ortopedi ekipmanları
  • IT sistemleri

Uluslararası medikal fuarları içinde öne çıkan Medica Düsseldorf 2022, gitgide genişleyen ürün ve hizmetleri ile önemini artıran medikal sektöründe Avrupa başta olmak üzere, dünya çapında faaliyet gösteren firmalarla iş bağlantıları kurmak adına tercih edilebilir. Almanya medikal fuarları içinde, katılımcı profilinin uluslararası kimliğe sahip olmasıyla öne çıktığı fuar, sektörü buluşturacak.

İlaç ve medikal fuarlarında siz de yerinizi alın

Almanya sağlık fuarları, ilaç ve medikal alanında Avrupa ve dünya pazarını buluşturan etkinlikler. Türk ilaç ve medikal sektörü için, önemli bir network alanı sunan Medica Düsseldorf ve CPHI Frankfurt’ta yer almak istiyorsanız, Almanya stand firmaları içinde üst düzeyde hizmet kalitesi ile öne çıkan HES Design’ı tercih edebilirsiniz.

Profesyonel fuar stand tasarım hizmetinin yanı sıra, fuar stand uygulama hizmetinde markanızı en iyi şekilde temsil edecek çözümler sunuyor, proje yönetimimiz ile her adımı doğru bir şekilde planlıyoruz. Ahşap stand ve diğer fuar standı çeşitlerinin dahil olduğu fuar standı çözümlerimizle, sorunsuz bir fuar süreci yaşamanızı sağlıyoruz.

Anahtar teslim fuar stand hizmetimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Uluslararası Gıda Fuarları Fi Europe ve Hi Europe Yaklaşıyor!
Mobilya Sektörü CNR Mobilya ve Intermob Fuarlarında Bir Araya Gelecek
This site is registered on wpml.org as a development site.