Blog

Hayvancılık, Gıda İşleme ve Ofis Malzemeleri Sektörünü Buluşturacak: En Önemli BAE Fuarları

Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye ile 10 milyar dolarlık ticaret hacmine sahip. BAE bu anlamda, ülkemizin Ortadoğu’daki en önemli ticaret partnerlerinden biri. BAE’de, Kasım ayında gerçekleşecek fuarlarsa, Türk şirketlerine ihracat alanında yeni fırsatların kapılarını açacak. Gulfood Manufacturing, ISM MEA, VIV MEA ve Paperworld fuarlarını mercek altına aldık.

Gulfood Manufacturing 2023

Gulfood Manufacturing, dünyanın en önemli gıda fuarları içinde yer alıyor. Fuar, 7-9 Kasım tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da düzenlenecek. Dubai gıda işleme fuarı, işletmelerin üretim maliyetini düşürecek yenilikçi teknolojilere sahne olacak. Öte yandan, Dubai yiyecek ve içecek üretim endüstrisi fuarı mega trendleri yakalama fırsatı da sunacak.

Fuarda, 69’un üzerinde ülkeden 2160’tan fazla katılımcının olması bekleniyor. Öte yandan, fuarı 36 bini aşkın sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor. Gıda teknolojileri, ar-ge, imalat üretim, kalite kontrol gibi gıda sektörü açısından önem arz eden birçok alanda, Gulfood Manufactoring yine fark yaratacak. 

ISM ME 2023

Dubai şekerleme ve atıştırmalık endüstrisi fuarı ISM ME, 7-9 Kasım tarihleri arasında Dubai World Trade Center’da düzenlenecek. Şekerleme ürünleri, sağlıklı atıştırmalıklar, çikolata ve benzeri ürün grupları ISM ME fuarında görücüye çıkacak. Fuar, Türk şekerleme firmaları için ciddi önem taşıyor. Ortadoğu’nun ticaret merkezi Dubai’de, fuar için 40’ın üzerinde ülkeden katılımcılar yer alacak. Fuar, düzenlendiği günden bu yana ciddi bir talep görüyor. Fuarda 100’ün üzerinde ülkeden 5 bini aşkın profesyonel bekleniyor. Dubai ISM fuarı, bundan ötürü sektörün yakın takibindeki etkinliklerden. 

Viv MEA 2023

VIV Ortadoğu hayvancılık fuarı, 20-22 Kasım tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dhabi şehrinde düzenlenecek. Viv hayvan yetiştiriciliği ve yem fuarı, Ortadoğu’nun kalbinde hayvancılık ve yem endüstrisinde yeni iş olanakları sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda, 50’den fazla ülkeden 500’ün üzerinde katılımcı firma fuarı tercih etti. Etkinlikte öne çıkacak ürün grupları ise şöyle:

  • Hayvancılık
  • Tavukçuluk
  • Yemcilik, besleme ürünleri
  • Veterinerlik
  • Hayvancılık ekipmanları

Paperworld ME 2023

Ortadoğu kağıt ve kırtasiye malzemeleri fuarı Paperworld ME, 21-23 Kasım 2023 tarihleri arasında BAE’de düzenlenecek. Ofis malzemeleri ve ekipmanları fuarı, ofis malzemeleri ve kırtasiye alanında geniş bir ürün skalası içeriyor. Fuarda el yapımı malzemelerden en iyi kağıtlara, eğitim malzemelerinden ofis malzemelerine ürünler yer alıyor. Paperworld ME, hem perakendeciler hem de distribütörler için harika bir iş alanı. Fuarı tercih etmeniz için bazı nedenler şöyle:

  • 10 binin üzerinde sektör profesyoneli tarafından ziyaret ediliyor
  • Dünyanın dört bir yanından 200’ü aşkın katılımcı firma tercih ediyor
  • Özel network etkinlikleri ve workshop’lar düzenleniyor

Binlerce markanın en yeni ve iyi ürünleri sergileniyor

BAE fuarlarında siz de yerinizi alın!

Türkiye’nin milyarlarca dolarlık ticaret hacmine sahip olduğu BAE’de düzenlenen fuarlar, markanız için önemli fırsatlar yaratabilir. Abu Dhabi fuar standı veya Dubai fuar standı arayışınız varsa, HES Design olarak Ortadoğu fuarlarında markanızı en iyi şekilde temsil etmenizi sağlıyoruz. Türkiye ve Almanya ofisleri üzerinden hizmet veren markamız, dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce fuarda markaların yanında yer aldı. BAE fuar standı çözümlerinde de, ahşap fuar standı ve diğer modelleri kapsayan anahtar teslim stand hizmeti sizi bekliyor. 

Stand proje uygulama hizmeti, fuar stand proje yönetim hizmeti ve fuar stand tasarım hizmeti konusunda 15 yılı aşkın deneyimimizle, markanız için en iyisini sunuyoruz. Bilgi almak için bize ulaşın! 

2024’e Damgasını Vuracak BAE Fuarları: STEELFAB, LIGHT ME, INTERSEC ME ve ARABHEALTH
Almanya’da 2024’e Damgasını Vuracak Fuarlar: HEIMTEXTIL, DOMOTEX, IMM KÖLN, AMBIENTE
This site is registered on wpml.org as a development site.