Blog

Havacılık Fuarı EBACE, Sektör İçin Hangi Fırsatları Sunuyor?

Havacılık sektörü, hızlı bir dönüşümün yaşandığı bir alan. En güvenli ulaşım modeli olmasının ötesinde, havacılık sektöründe iş havacılığı gibi özel segmentler ciddi bir pazar büyüklüğüne sahip. Business aviation da bu iş kollarından biri. İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenecek olan EBACE fuarı, havacılık sektöründe üreticileri, liderleri, havacılık departmanı personellerini bir araya getiren kapsamlı bir fuar. 

Bir bakışta EBACE fuarı

İsviçre Cenevre’de, Palexpo’da gerçekleşecek olan EBACE 2023’ün bu yılki tarihi 23-25 Mayıs. Havacılık sektöründeki son trendlerin, inovasyonların ön plana çıkacağı fuar, 2023 ve ötesine uzanan bir dönüşümün önemli bir parçası. 

Havacılık alanında faaliyet gösteren firmalar için, çok önemli iş bağlantıları kurma fırsatı sunan fuarın geçmiş etkinliklerdeki katılımcı profili şu şekilde oldu:

  • 10 bin üzeri katılımcı
  • %37 fuara ilk katılım oranı
  • %62 yönetici pozisyonunda olan sektör profesyonelleri
  • %42 bir uçağı olan ya da yöneten katılımcı sayısı
  • 111 farklı ülkeden katılım
  • 20 saat üzeri fuar standartlarında geçirilen süre

110 üzerinde ülkeden ziyaretçi gelmesi, EBACE’in uluslararası kimliğinin ne denli güçlü olduğunu gösteriyor. Peki 2023’te neler olacak? Fuarın paylaştığı verilere göre, katılacağını onaylayan firmaların sayısı 400’ün üzerinde. Katılımcıların yüzde 20’si ilk kez fuara katılırken, yüzde 28’i ise 5 yıldan uzun süredir EBACE’e katılıyor. Bu da, şirketlerin Avrupa Havacılık kongresi ve fuarına yönelik memnuniyetini gösteren önemli bir gösterge.

Ebace Geneva 2023’te yerinizi alın

Cenevre havacılık fuarı, iş havacılığı gibi önemli bir sektörde dünyanın en büyük oyuncularını bir araya getiren önemli bir etkinlik. Cenevre fuar standı hizmeti alarak, siz de fuarda yerinizi alabilirsiniz. 

İsviçre fuar stand hizmetleri alanında deneyimli bir ekiple yola çıkmak istiyorsanız, HES Design olarak 15 yılı aşkın deneyimimizle Almanya, İsviçre ve birçok ülkede onlarca fuarda Türkiye’nin sektör lideri şirketlerine hizmet verdik. 

Ahşap fuar standı ve diğer fuar stand uygulama hizmeti seçeneklerimizle yanınızdayız. Estetik bir fuar standı ile markanızı yüzlerce katılımcı arasında bir adım öne çıkarabiliriz. Profesyonel fuar stand proje yönetim hizmeti ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın. 

SHISHAMESSE 2023 Tütün ve Nargile Sektörünü Bir Araya Getirecek 
Evcil Hayvan Endüstrisi İtalya’da, Zoomark 2023’te Buluşacak
This site is registered on wpml.org as a development site.