Fuarcılığa hiçbir zaman sadece stand üreticiliği ve pazarlaması olarak bakmadık. Amacımız uluslararası fuarlarda uygulanabilir, işlevsel projelere imza atmak ve Türkiye’de sektörün gelişimine katkı sağlamak.

HES Design olarak kendimizi mekânsal tasarım, tanıtım faaliyetleri, proje organizasyonları, fuar standı proje uygulamaları, mimari dekorasyon ve proje yönetimi konularında ‘uzman’ olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de, Avrupa’da, dünyanın birçok yerinde yüksek katılımlı uluslararası seviyedeki fuarlarda, sektöründe öncü markalara hizmet vererek ilerlemeye ve hep kendi sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

15 yılı aşkın süredir, Türkiye’de ve yurt dışında sayısız markaya, yüzlerce fuar ve etkinlikte  hizmet verdik.

Markalarımızı mutlu eden birçok projeye imza attık. Bu noktalara gelebilmek, doğru hizmeti sunabilmek için çok çalıştık. Almanya’da üretim tesisleri kurduk, iş ağımızı genişlettik.

Projelere sadece “brief – üretim” odaklı yaklaşmıyoruz. Sistematik çalışma prensibi genetiğimizde var! HES Design Proje ekibi, önce hayal ediyor…

Markalarımızı heyecanlandıran yaratıcı ve yenilikçi projelerimizi tasarlıyor, ardından üretiyoruz. Depolamadan lojistiğe, uygulamadan montaj ve demontaja kadar, sürecin her anında markalarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

Proje sürecinde en önemli hedefimiz ise, en üst seviyede marka memnuniyetini sağlamak. Yoğun ve stresli fuar sürecinde markaların organizasyonel yüklerini hafifletmek ve projenin her aşamasında çözümler sunmak, HES Design olarak en önemli yanımız. Yıllardır birçok fuarda, yüzlerce markaya hizmet sunmuş olmanın deneyimiyle süreci en iyi şekilde yönetiyoruz. Yurt dışında iş yapmış olmanın tecrübesi, birçok farklı sektörden marka ile çalışmış olmanın avantajı ile fuardan en iyi sonucun alınmasını sağlıyoruz.

Hes Design olarak en büyük hayallerimizden biri, fuarcılık konusunda dünyaya proje ve fikir ihraç etmek. İmza attığımız her projede, bu hayalimize bir adım daha yaklaştığımızı görüyoruz.

Basında HES Design

“Daha fazla ihracat için fuarcılık sektörü gelişmeli”

Yurt dışındaki büyük fuarlarda Türk firmalarına haksızlık yapıldığını söyleyen Hes Design CEO’su Ersin Erdoğan, “ Ocak ayında cari açığımız 561 milyon dolar artarak 2 milyar 762 milyon dolar olarak hesaplandı. Bu oran daha da artabilir.

Devamı…

“Türk şirketlerine fuarlarda çifte standart var”

Yurt dışında düzenlenen büyük çaplı fuarlar, Türkiye’nin 2023 ihracat hedefine ulaşması açısından büyük önem taşıyor. Ancak sektör temsilcileri ve fuar katılımcıları yurt dışı fuarlarında Türkler’e haksızlık yapıldığını düşünüyor.

Devamı…

“Hes Design bu yıl iş hacminde yüzde 23’lük büyüme öngörüyor”

Yurt içi ve dışındaki fuarlar kapsamında ahşap stand üretiminin yanı sıra mimari ve proje süreçlerinde danışmanlık hizmeti veren Hes Design,ayrıca proje ortaklarına anahtar teslim çözümler sunuyor.

Devamı…

Referanslarımız