İşe hiç bir zaman stant üretimi ve pazarlaması olarak bakmadık. Asıl amacımız, Türkiye’de fuarcılık sektörünün gelişmesi ve uluslararası fuarlarda uygulanabilir projelere imza atmaktır.

Hes Design olarak kendimizi mekânsal tasarım, tanıtım, fuar organizasyonları stant uygulamaları, mimari dekorasyon ve proje yönetimi konularında ‘Uzman’ olarak konumlandırıyoruz. Türkiye’de yüksek katılımlı ve uluslararası seviyedeki fuarlarda sektörünün öncüsü firmalara hizmet vererek ilerlemeye ve hep daha iyisini yapmaya devam ediyoruz. Ne zamandan beri? Kendimizi bildik bileli.

Projelere sadece “Brief – Üretim” odaklı yaklaşmıyoruz. Tasarım genetiğimizde var! Hes Design tasarım ekibi, önce hayal ediyor. Hayalimizi müşterimizle paylaşıyor ve onların hayallerini yansıttığımızı gördüklerinde, bu hayali tasarıma döküyor.

Üretim aşaması ve malzeme kalitesi Hes Design için hayal kurmaktan sonra geliyor. Proje yönetimi de aynı anlamda Hes Design için tasarım ve hayal etmek kadar önemli. Katma değerli projelere imza atmak her zaman hedefimiz. Bugüne kadar Türkiye’de, Avrupa’da, Orta Doğu’ da hatrı sayılır fuarlarda iş ortaklarımızın yanında olduk ve bundan sonra da artık iş ortaklarımızı Amerika’ ya götüreceğiz.

Bizi ve paydaşlarımızı mutlu eden projelere imza atmaya devam edeceğiz. Bu noktalara gelebilmek, doğru hizmet sunabilmek için önce Alman- Türk Ticaret ve Sanayi Odası’ na üye olup Almanya’da bir üretim tesisi kurduk. Hes Design’ın en büyük hayallerinden biri, fuarcılık konusunda dünyaya proje ve fikir ihraç etmek. İmza attığımız her projede, bu hayalimize bir adım daha yaklaştığımızı görüyoruz.

Basında HES Design

“Daha fazla ihracat için fuarcılık sektörü gelişmeli”

Yurt dışındaki büyük fuarlarda Türk firmalarına haksızlık yapıldığını söyleyen Hes Design CEO’su Ersin Erdoğan, “ Ocak ayında cari açığımız 561 milyon dolar artarak 2 milyar 762 milyon dolar olarak hesaplandı. Bu oran daha da artabilir.

Devamı…

“Türk şirketlerine fuarlarda çifte standart var”

Yurt dışında düzenlenen büyük çaplı fuarlar, Türkiye’nin 2023 ihracat hedefine ulaşması açısından büyük önem taşıyor. Ancak sektör temsilcileri ve fuar katılımcıları yurt dışı fuarlarında Türkler’e haksızlık yapıldığını düşünüyor.

Devamı…

“Hes Design bu yıl iş hacminde yüzde 23’lük büyüme öngörüyor”

Yurt içi ve dışındaki fuarlar kapsamında ahşap stand üretiminin yanı sıra mimari ve proje süreçlerinde danışmanlık hizmeti veren Hes Design,ayrıca proje ortaklarına anahtar teslim çözümler sunuyor.

Devamı…

Referanslarımız