Blog

Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı RT Türkiye 2022 Yaklaşıyor!

Güneşten koruma odaklı kapı ve geçiş sistemleri, hem Türkiye hem de dünyada, ivmeli bir şekilde büyüyen bir pazar. Bu alanda faaliyet gösteren firmalar için, düzenlenen uluslararası fuarlar oldukça önemli iş potansiyelleri barındırıyor. Panjur, tente ve diğer güneşten korunma sistemlerinin yer aldığı fuarlar içinde, RT Türkiye çok önemli bir fuar organizasyonu.

Sektör profesyonellerinin ilgi gösterdiği R+T Türkiye 2022, hem Türkiye’den hem de dünyanın birçok ülkesinden, önemli şirketleri bir araya getiriyor.

Bir bakışta R+T Türkiye 2022

5. Uluslararası Güneşten Koruma ve Otomatik Kapı Sistemleri Fuarı R+T Türkiye 2022, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından, 20-22 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. 2013 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenen fuar, kapı geçiş sistemleri, tente ve panjur alanında Türkiye’de düzenlenen ilk ticari fuar olma özelliğine sahip.

‘İç ve dış alanlar için ilham veren çözümler’ sloganı ile yola çıkan R+T Türkiye 2022, gölgeleme sistemleri fuarı olarak yapı ve mimari başta olmak üzere, birçok sektörü yakından ilgilendiriyor. Türkiye dışında birçok farklı ülkeden ziyaretçi ağırlaması nedeniyle, uluslararası bir fuar olan R+T Türkiye 2022, hem Avrupa hem de Asya ve Ortadoğu’dan birçok şirketi buluşturuyor.

Fuarda hangi ürün grupları ön planda olacak?

Sektördeki profesyonelleri bir araya getirmesiyle öne çıkan RT fuarı, yeni iş bağlantıları kurmak için önemli fırsatlar yaratıyor. Fuarda yer alan ürün gruplarına bakıldığında, ne denli geniş kapsamlı olduğu görülebilir:

 • Tente ve panjurlar
 • Kepenkler
 • Pergolalar
 • Dış gölgeleme sistemleri
 • Açık alan ısıtma ve soğutma sistemleri
 • Kış bahçesi
 • Cam balkon
 • Duvar ve tavan sistemleri
 • Otomatik kapı sistemleri
 • Sineklik sistemleri
 • Ev otomasyonu
 • Parmaklık ve çitler
 • Pencere ve aksesuarlar
 • Stor perdeler

RT fuarı, geniş ürün grubu ile sektörün en çok dikkat çeken fuarlarından biri. 2019 yılında düzenlenen R+T Türkiye etkinliğinin verilerine bakıldığında ise, fuarın güçlü ticari potansiyeli bir adım öne çıkıyor. 2019 yılı fuar raporunda, 83 ülkeden 5534 katılımcı R+T Türkiye’ye dahil oldu. Ziyaretçilerin yüzde 28’i yurtdışından katıldı. 2019’da 102 şirket fuara katılırken, ziyaretçilerin en çok geldiği ülkeler Yunanistan, Bulgaristan, İran, Sırbistan ve Irak oldu.

RT fuarlarında, 2022 yılına damgasını İstanbul’da düzenlenen etkinlik vuracak. RT Stuttgart 2024 ise, 2 sene sonra Almanya’da, güneşten koruma ve geçiş sistemleri konusunda düzenlenecek diğer bir önemli fuar gerçekleşecek.

Fuar stand tasarım hizmeti ile markanızı bir adım öne çıkarın

Fuar organizasyonlarında, onlarca katılımcı şirket içinde markanızı öne çıkaracak en önemli faktör, özgün ve estetik bir stand. RT fuar tasarım hizmeti alarak, fuarda binlerce ziyaretçinin dikkatini çekmek elinizde. İstanbul fuar stand tasarım hizmetinde 15 yılı aşkın deneyimli bir şirket olarak, ahşap stand uygulama hizmeti başta olmak üzere, ihtiyaca göre tüm stand tasarım ve uygulama hizmetlerini sunuyoruz.

Tasarım, uygulama ve proje yönetimi alanında, Türkiye’de sektörünün lideri birçok firmaya hizmet verdik. Anahtar teslim fuar standı hizmetimizde, fuar sürecine dair her adımda profesyonel kalitede bir hizmet sunuyoruz. Markanızın, fuardan en iyi verimi alması adına tüm aşamaları, disiplinli bir şekilde yönetiyoruz.

HES Design fuar tasarım, uygulama ve proje yönetimi hizmetleri ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Elektronik Sektöründe İki Önemli Fuar Yaklaşıyor: Matelec ve Electronica Neler Sunacak?
Demir Çelik Şirketlerinin Gözü Bu Fuarlarda: 2022’nin En Önemli 3 Metal Fuarı
This site is registered on wpml.org as a development site.