Blog

Gıda Teknolojileri Fuarları Yaklaşıyor: FoodTech, Gulfood Manufacturing ve ISM Middle East Neler Sunuyor?

Gıda sektörü, yenilenen ve büyüyen ürün grupları ile en önemli alanlardan biri. Gıda sektöründe pazardaki sert rekabette yer alabilmek adına, yenilikleri yakından takip etmek ve iş bağlantılarını geliştirmek önem taşıyor. Bu anlamda ulusal ve uluslararası gıda fuarları, sektörde faaliyet gösteren markalar için önemli. Önümüzdeki aylarda, gıda teknolojileri alanında üç önemli fuar gerçekleşecek.

Food-Tech Eurasia 2022

Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarı Food-Tech Eurasia, 12-15 Ekim tarihleri arasında İstanbul TÜYAP fuar merkezinde düzenlenecek. Geniş bir ürün ve hizmet grubu barındırıyor. Gıda ve içecek alanında son üretim teknolojilerini ve ürün trendlerini barındıran Food-Tech Eurasia 2022’nin bir avantajı da Avrasya Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenmesi.

Gıda ve içecek fuarında öne çıkacak ürün grupları, farklı alanlarda yer alıyor. Sweettech kapsamında çikolata, şekerleme, bisküvi, pastacılık teknolojileri yer alıyor. Dairytech alanında ise, süt ve süt ürünleri teknolojileri sergileniyor. Meat pro tech alanında et ve et ürünleri teknolojileri yer alıyorken, Food-Tech Eurasia 2022’de aynı zamanda gıda işlem makine ve ekipmanları, gıda güvenliği ve kalite kontrol teknolojileri de öne çıkıyor.

İstanbul gıda teknolojileri fuarı Food-Tech Eurasia 2022, barındırdığı geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile öne çıkan bir fuar. Yurt içi ve yurt dışı yeni iş bağlantıları kurmak, son trendleri takip etmek adına Food-Tech Eurasia yakından takip edilmesi gereken bir organizasyon.

Gulfood Manufacturing 2022

Gıda üretimi teknolojileri alanında en önemli fuarlar içinde yer alan Gulfood Manufacturing 2022, BAE’nin Dubai şehrinde, 8-10 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlenecek. Gıda alanında faaliyet gösteren şirketler için, işletme maliyetlerini düşüren ve ileri teknolojilerle verimi artıran yaklaşımlar sunan fuar, gıda endüstrisinin daha sürdürülebilir ve verimli olmasını hedefliyor.

Gıda Teknolojileri fuarı Gulfood Manufacturing 2022’de beş ana alan öne çıkacak. Bunlar gıda etken maddeleri, üretim proses teknolojisi, paketleme teknolojisi, tedarik zinciri çözümleri, kontrol ve otomasyon sistemleri. Gıda endüstrisinde ses getiren bir etkinlik olan Gulfood Manufacturing, geçmiş yıllarda 1600’den fazla katılımcı ve 36 binin üzerinde ziyaretçi ile önemli bir iş hacmi yaratmayı başardı. Dubai World Trade Centre’de düzenlenecek et ve süt ürünleri teknolojileri fuarı, gıda üretim alanında faaliyet gösteren şirketler için önemli bir fırsat alanı.

ISM Middle East 2022

Geçmiş yıllarda Yummex ME olarak düzenlendikten sonra, ISM Middle East olarak yeni bir marka sürecine giden fuar tatlı, şekerleme, atıştırmalık gibi ürün üreticilerini buluşturan çok önemli bir etkinlik. 8-10 Kasım tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’de düzenlenecek fuar Suudi Arabistan’ın yanı sıra BAE, Umman, Bahreyn gibi MENA ülkeden, buna ek olarak Afrika ve Asya’dan birçok ülkeden yiyecek ve içecek üreticilerini buluşturacak.

Fuar, 2023 yılında 600 milyar dolara ulaşması beklenen şekerleme, tatlı ve atıştırmalık pazarında, Ortadoğu’nun ürün gruplarına erişme ve yeni iş bağlantıları kurma şansı veriyor. Çikolata şekerleme fuarı, Dubai gıda fuarları içinde uluslararası kimliği ile öne çıkan bir etkinlik. Bu anlamda, Türk gıda şirketleri için de ISM Middle East önemli fırsatlar barındırıyor.

Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri fuarlarında stand ihtiyacınız mı var?

Fuar standı, bir fuarda binlerce katılımcı şirket arasında markanızı öne çıkaran ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeken en önemli öğe. HES Design olarak Dubai fuar standı çözümlerimizle, markanızı bir adım öne çıkarıyoruz.

İstanbul ve Almanya ofislerimizde, dünyanın her noktasındaki fuarlar için anahtar teslim fuar stand hizmeti sunuyoruz. Fuar stand tasarım hizmetinde, markanız için fark yaratacak tasarımlara imza atarken, fuar stand uygulama hizmetinde ahşap stand ve diğer alternatifler içinde marka ruhu ile en uyumlu yapıları tercih ediyoruz.

Hizmetlerimiz, referanslarımız ve markanız için yapabileceklerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Beautyworld Middle East ve Beauty İstanbul Fuarları, Kozmetik Endüstrisini Buluşturacak
IT- SA 2022 ve ISAF 2022 Fuarları, Siber Güvenlik Profesyonellerini Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.