Blog

Evcil Hayvan Endüstrisi İtalya’da, Zoomark 2023’te Buluşacak

Evcil hayvan ürün ve hizmetlerine yönelik talep her geçen gün büyürken, sektör gelişimini sürdürüyor. Kedi, köpek, kuş ya da balık gibi evcil hayvanların beslenmesi, barınması ve diğer ihtiyaçları için geliştirilen ürünler her geçen gün daha yüksek bir çeşitlilik sunuyor. Evcil hayvan ürünleri alanında faaliyet gösteren firmalar için, uluslararası fuar etkinlikleri oldukça önemli. Hayvanların yiyecek, bakım ve diğer ihtiyaçları için çözümler sunan endüstri, İtalya’da önemli bir fuarda buluşacak.

Bir Bakışta Zoomark 2023 

İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen uluslararası evcil hayvan endüstrisi fuarı Zoomark, 15-17 Mayıs 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu yıl 20. kez gerçekleşecek fuar, sektörün en önemli etkinliklerinden biri. Şirketlerin satın alma yöneticilerinin, C seviye yöneticilerinin yer alacağı fuar, aynı zamanda uluslararası bir katılımcı profiline sahip. Zoomark’ ta, katılımcıların yüzde 60’ı İtalya dışından ve bu da evcil hayvan ürünleri fuarında küresel iş fırsatlarının ne ölçüde olduğunu gösteriyor.

Sayılarla İtalya evcil hayvan ürünleri fuarı

Evcil hayvan ürünleri alanında en önemli etkinliklerden olan Zoomark’ın geçmiş yıllardaki organizasyonlarına dair bazı veriler şu şekilde:

  • 85 ülkeden 27 bin sektör profesyoneli ağırlandı
  • 500’den fazla yeni ürün lansmanı gerçekleşti
  • 40 ülkeden, 750’nin üzerinde firma katılım sağladı
  • Memnuniyet oranı yüzde 94 oldu

Fuar katılımcı profiline bakıldığında pet shop mağaza sahipleri, üreticiler, dış ticaret firmaları, distribütörler ve toptancılar ön plana çıkıyor. Veterinerler ve perakende zincirleri de fuara ilgi gösteriyor.

Öne çıkan ürün grupları

Zoomark evcil hayvan mamalarından sağlık ürünlerine, hammaddelerden işlemeye ve paketlemeye kadar sürecin her aşamasına odaklanan bir fuar. Lojistik ve hizmetler, evcil hayvan endüstrisinde faaliyet gösteren firmaların tüm ürün ve hizmetleri Zoomark’ta öne çıkacak. 

Perakende zincirleri, üretici, distribütör ve birçok uluslararası oyuncu, Zoomark’ta boy gösterecek. 

Evcil hayvan fuarı Zoomark’ta yerinizi alın

On binlerce sektör profesyoneli ziyaretçi ve yüzlerce katılımcı firma içinde öne çıkmak için, efektif bir fuar standı çok önemli. Ahşap fuar standı ve diğer fuar stand uygulama hizmetleri, markanızın kurumsal imajı ile bütünleşerek fark yaratabilir.

Fuar stand proje yönetim hizmeti alanında 15 yılı aşkın deneyimli HES Design olarak, İtalya fuar standı tasarımı konusunda size profesyonel çözümler sunuyoruz. Anahtar teslim fuar stand hizmeti ile sürecin her adımında yanınızdayız.

Türkiye ve Almanya ofislerimizde, alanında uzman ekibimizle Avrupa fuarlarında en iyi dönüşü almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın. 

Havacılık Fuarı EBACE, Sektör İçin Hangi Fırsatları Sunuyor?
Çevre ve Verimli Enerji Fuarları IFAT ve ICCI, Sektörü İstanbul’da Bir Araya Getiriyor
This site is registered on wpml.org as a development site.