Blog

Ev Dekorasyonunda Lüks Markaların Tasarım Trendinin Öncüsü Maison Objet Fuarı

Ev dekorasyonunda lüks tasarım konseptleri, gelişimini sürdüren büyük bir pazar. 2020 yılı verilerine göre, küresel lüks dekorasyon ürünleri pazarı 50 milyar dolar seviyesinde olurken, 2027 yılında pazarın 92 milyar dolar seviyesini geçmesi bekleniyor. Bu da, 7 yıllık bir sürede pazarın yüzde 80’den fazla büyüyeceği beklentisini ortaya koyuyor. Genel dekorasyon sektörüne bakıldığında, 2019 yılında 679 milyar dolarlık pazarın, 2025 yılında 1 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Lüks dekorasyon ürünlerini kapsayan trendin, genel dekorasyon ürünlerine göre daha yüksek bir büyüme ivmesine sahip olduğu görülebilir. Özel tasarımların, üst düzey işçiliklerin ve kaliteli malzeme yapısının yer aldığı bu alanda, kâr marjının yüksek olması markaların bu alandaki satış ve pazarlama çalışmalarını yoğunlaştırmasına neden oluyor.

Dekorasyon sektöründe, ihracat potansiyeli yaratacak, yurt dışı kaynaklı yeni bağlantılar için en doğru pazarlama alanı ise fuarlar. Lüks yaşam tarzına hitap eden dekorasyon ve tasarım ürünlerinin yer aldığı Maison & Objet, bu alandaki en önemli etkinliklerden biri. Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan fuar, alanında öncü olan markaların, on binlerce konuğu ağırlayacağı ve yeni iş fırsatlarına adım atacağı bir ortam sunuyor.

Maison Objet 2022 fuarı ile ilgili bilinmesi gerekenler

Tasarım dünyasına ilham veren etkinliklerden biri olan Maison Objet 2022, Paris’te 8-12 Eylül tarihleri arasında, Paris Nord Villepinte Exhibition Centre’da düzenlenecek. Dekorasyon fuarı, lüks ev modasına yön veren trendlerin, öncü markalar tarafından sunulacağı bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Ev dekorasyonu içinde dikkat çekici bir ivmeyle büyüyen bir pazar olan lüks dekoratif tasarımlar, Paris’te yeni iş fırsatları ve etkileşimler içeriyor.

Paris fuarı, şehrin ilham veren heyecanlı doğasını yansıtan bir yöne sahip. Lüks yaşam tarzına hitap eden markaların ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, yeni trendler üzerine keşiflerini paylaştığı atölyeler, fuarın öne çıkan yanlarından. Lüks marka ev dekorasyon fuarında yer alan ilgi çekici tasarım ürünler ve trend mobilyalar, yeni iş fırsatlarının ötesinde, markalar için yeni iş fikirleri konusunda da önemli ip uçları sunacak.

8-17 Eylül arasında düzenlenen Paris Tasarım Haftası’na denk gelen fuar, Avrupa’nın ilham verici şehirlerinden biri olan Paris’te lüks dekorasyon ürünlerinin sergilendiği bir ortama sahip.

Bu yıl 1750’ye yakın markanın katılması beklenen fuar, lüks dekorasyon ürünleri alanında faaliyet gösteren Türk şirketleri için önemli fırsatlar sunuyor. On binlerce katılımcı içinde perakende, ithalat ya da ilişkili yan sektörlerde faaliyet gösteren profesyoneller, Avrupa başta olmak üzere dünya çapında yeni iş fırsatları yaratabilir.

Lüks dekorasyon ürünleri temalı Paris fuarı, uluslararası bir kimliğe sahip. Hollanda, Hong Kong, Portekiz, İtalya ve İspanya gibi ülkelerden birçok marka Maison Objet 2022’de yer alacak.

Yurt dışı fuarlarına nasıl katılabilirim?

Maison Objet 2022 ve diğer yurt dışı fuarlar, birçok marka için ciddi iş fırsatları sunuyor. Bununla birlikte, yurt dışı fuar operasyonu şirketler için karmaşık gelebilir. Sektörde 15 yıllık deneyime sahip HES Design olarak yurt dışı fuarlarda stand tasarımı ve proje yönetimi sürecini üstleniyoruz. Türkiye ve Almanya’da yer alan ofislerimiz üzerinden, fuar operasyonunu sorunsuz bir şekilde yaşamanızı ve en iyi dönüşü almanızı sağlıyoruz. Paris fuar standı tasarım, uygulama ve diğer süreçlerde, HES Design’ın profesyonel yaklaşımına güvenebilirsiniz.

Çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Seramik ve Mermer Fuarları Yapı Sektöründe Yeni Fırsatlar Sunacak
Trend: Organik ve Doğal Ürünlere Yönelim
This site is registered on wpml.org as a development site.