Blog

European Coating Show, Boya Kaplama ve Kimya Endüstrisini Almanya’da Buluşturacak

Boya, yapı kimyasalları ve yapıştırıcı gibi ürünler endüstrinin hemen tüm alanlarında ciddi bir öneme sahip. Kaplama hammaddelerine ek olarak üretim ekipmanları, çevre koruma ve iş güvenliği gibi taraflar da boya-kaplama endüstrisi açısından önemli bir noktada. Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen European Coating Show fuarı, sektörde öne çıkan ürün ve hizmetlerin on binlerce ziyaretçiye ulaşacağı bir etkinlik olacak.

Bir bakışta European Coating Show

Avrupa’nın endüstri merkezi Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen fuar, Messezentrum Nürnberg etkinlik alanında gerçekleşecek. Uluslararası kimya fuarı boya ve kaplama teknolojilerinin yanı sıra laboratuvar teknolojilerine de odaklanmış bir etkinlik. İlk kez 1991 yılında düzenlenen fuar, geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinliklerde ciddi bir katılımcı ve ziyaretçi çekti. Fuarın 2019 yılı verileri şu şekilde:

  • 46 ülkeden 1156 katılımcı firma
  • 124 ülkeden 30480 ziyaretçi

Nürnberg kimya fuarı, 100’ün üzerinde ülkeden sektör profesyonelini bir araya getirmesiyle, boya kaplama teknolojileri alanında faaliyet gösteren firmalar için ne denli önemli olduğunu gösteriyor. Fuarın etkinliğine dair önemli bir veri de, katılımcıların yüzde 98’inin memnun olarak ayrılması oldu. Yeni iş bağlantılarına eriştiğini söyleyen firmaların oranı ise yüzde 94 oldu.

Hangi ürün grupları öne çıkıyor?

Almanya boya kaplama ve kimya endüstrisi fuarında, dünyanın birçok ülkesinde boya ve kaplama alanında faaliyet gösteren firmalar yer alacak. Sektör profesyonelleri, firmalarda karar verici pozisyonda üst düzey yöneticiler fuarda bulunacak. European Coating Show’daki temel ürün ve hizmet grupları ise şu şekilde:

  • Boya
  • Kaplama teknolojisi
  • Sızdırmazlık maddeleri
  • Yapıştırıcılar ve yapıştırıcı hammaddeleri
  • Laboratuvar ve üretim ekipmanları
  • Test ve ölçüm cihazları

Organik malzemeler, sürdürülebilir hammaddeler ve yenilikçi ürünler fuarda yer alacak. Türk boya, kaplama ve kimya firmaları için Almanya’da düzenlenecek fuar, küresel çapta iş birlikleri ve ihracat olanakları sunacak.

Almanya fuar standı konusunda HES Design’a güvenin

Almanya’da European Coating Show ve diğer fuarlarda firmanızı temsil etmek, yeni müşteriler edinmek için profesyonel bir fuar standı çok önemli. HES Design olarak, 15 yılı aşkın deneyimimizle markalar için anahtar teslim fuar stand hizmeti sunuyoruz.

Almanya ve Türkiye merkezli ofis-atölyelerimiz ile, Almanya fuar standı alanında ahşap stand ve diğer stand fikirlerini uygulamaya geçiriyoruz. Profesyonel fuar stand tasarım hizmeti ile markanız için estetik tasarımlara imza atarken, Almanya fuar stand uygulama hizmeti kapsamında uygulama anlamında en verimli projenin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Avrupa fuar stand tasarım-uygulama ve proje yönetimi hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Enerji Sektörü WFES ve Petroleum Fuarlarında Bir Araya Gelecek
Avrupa’da Uluslararası Güzellik Fuarları Başlıyor: Cosmoprof ve Beauty Dusseldorf
This site is registered on wpml.org as a development site.