Blog

Elektrik Endüstrisi CWIEME Berlin’de Bir Araya Gelecek 

Elektronik ürünler hayatın her alanında varlık gösteriyor. Küresel tüketici elektroniği pazarı 1 trilyon doların üzerinde ve çeşitlenen ürünlerle, pazar büyümeye devam ediyor.

Gelişmelere yakından tanıklık etmek isteyenler için fuarlar en önemli organizasyonlar. Elektronik ürün alanında faaliyet gösteren firmalar için hem son tüketiciyle temas etmek hem de yeni kurumsal işbirlikleri yapmak için fuarlar büyük bir fırsat yaratıyor. Bu fuarlardan biri de elektrik üretim endüstrisi fuarı CWIEME Berlin.

CWIEME Berlin 2023 Mühendisleri Bir Araya Getiriyor

Connecting With Interesting Engineers Made Easy, İlgi Çeken Mühendislerle Bağlantı Kurmak Kolaylaştı mottosuna sahip olan fuar Almanya Berlin’de sektör profesyonellerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. CWIEME, elektrik mühendisliği topluluğunun öncü etkinliği olarak biliniyor. 

23-25 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan etkinlik, karar alıcılar ile tedarikçileri birbirine bağlayan bir köprü niteliğinde. CWIEME şirket CEO’ları, mühendisler ve satın alma şefleri başta olmak üzere birçok profesyonelin ziyaret edeceği bir etkinlik. Trafo jeneratör elektrik ürünleri fuarında öne çıkanlara bakalım…

CWIEME Berlin 2023 ile Binlerce Ürün Görücüye Çıkacak

CWIEME Berlin 2023, sektörün önde gelen markalarının ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelen potansiyel alıcılarla buluşturacak. Üreticilerden tedarikçiler ve tüketicileri tek çatı altında bir araya getiren fuar oldukça geniş bir ürün skalası barındırıyor. 

Fuarda tedarikçiler yeni firmalarla işbirlikleri kurabilecek. CWIEME’de öne çıkan ürün grupları şu şekilde:

  • Yapıştırıcılar, reçineler ve kaplamalar
  • Elektrikli aktarma organları bileşenleri
  • Elektromekanik bileşenler
  • Elektronik ve elektrik bileşenleri
  • Yalıtım ve ekranlama malzemeleri
  • Yarı mamul ürün ve malzemeler
  • BT ve yazılım
  • Kalite, test ve ölçüm
  • Transformatör bileşenleri ve aksesuarları
  • Sarf malzemeleri

E-mobilite tedarik zinciri fuarı CWIEME Berlin 2023’te 5000’den fazla yerinde görüşme sağlanacak ve toplantılar fuar süresince katılımcıların network’ünü genişletmesine olanak tanıyacak. 

CWIEME Berlin 2023 Fuarında Yerinizi Alın

CWIEME Berlin ve diğer fuarlarda yer almak isteyen markalar için, Almanya fuar standı alanında HES Design olarak 15 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. HES Design olarak markanızı yansıtan fuar standı ile etkinliklerde ön plana çıkmak, verimli bir dönüş almak isteyen markalar için anahtar teslim fuar stand hizmeti sağlıyoruz. Ahşap fuar standı ve diğer stand türleri için, CWIEME Berlin 2023’te de sizin yanınızdayız.

Fuar stand proje yönetimi hizmetimiz ile birlikte planlı bir sürecin avantajını hissedecek, profesyonel fuar stand uygulamaları ile çarpıcı sonuçlara tanık olacaksınız.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın…

Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı Prohunt İstanbul Kapılarını Açıyor 
IDEF İstanbul Savunma Sanayi Sektörünü Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.