Blog

Soğutma Teknolojisi Fuarı Chillventa 2022 Mercek Altında: Fuar Hangi Fırsatları Sunacak?

İklimlendirme teknolojileri, yıllık 100 milyar doların üzerinde büyüklüğe sahip, oldukça önemli bir alan. Havalandırma, soğutma ve ısı pompası gibi teknolojilerin yer aldığı sektördeki yenilikler ise hızlı bir şekilde son kullanıcıya ulaşıyor. İklimlendirme alanında ön plana çıkan son teknolojileri keşfetmek, sektörde yeni iş bağlantıları kurmak adına uluslararası fuarlar oldukça önemli.

Soğutma teknolojisi fuarı Chillventa 2022, Almanya’nın Nürnberg şehrinde 11-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.

Bir bakışta Chillventa 2022

Soğutma teknolojileri fuarı, endüstri için en önemli buluşma noktalarından biri. Pazara dair içgörüler edinmek, uluslararası iş bağlantıları kurmak, ürün ve hizmetleri binlerce potansiyel müşteriye sunmak adına, Chillventa 2022 oldukça önemli.

2018 yılında düzenlenen Almanya iklimlendirme fuarı Chillventa, binin üzerinde şirketin katılım sağladığı, 35 binden fazla sektör profesyonelinin ise ziyaret ettiği bir etkinlik oldu. Katılımcıların önemli bir kısmının yurt dışından olduğu düşünüldüğünde, Chillventa 2022 iklimlendirme ve soğutma sistemleri alanında faaliyet gösteren firmalar için ciddi iş fırsatları vaat ediyor.

Chillventa 2022’nin kapsamı

İklimlendirme ve soğutma teknolojileri fuarı Chillventa 2022, geniş bir kapsama sahip olması ile öne çıkıyor. Soğutma teknolojisinin yanı sıra MSR teknolojisi, havalandırma teknolojisi ürünleri, ısı pompaları, yanıcı ve soğutucu maddeler fuarın ön plana çıkan ürünlerinden. Sektörün en önemli şirketlerinin ve satın alma personellerinin yer alacağı Chillventa 2022, yüz yüze görüşme olanakları ile iş fırsatları için uygun ortamı sağlarken, özel forumlar ve kongreler ile son teknolojileri keşfetme olanağı sunuyor.

Nürnberg Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Almanya soğutma endüstrisi fuarında, bu yıl öne çıkacak temalar şu şekilde olacak:

  • Sürdürülebilirlik
  • Enerji verimliliği
  • Döngüsel ekonomi
  • Hava kalitesi

Network için birebir iş görüşmesi olanaklarının yanı sıra, Chillventa 2022’de yukarıdaki temalar ile ilgili forum ve kongreler düzenlenecek, en son teknolojiler konuşulacak. Almanya üretim sektörünün kalbi konumunda ve soğutma teknolojileri ile ilgili üretim süreçleri de organizasyonda ön planda olacak. Yurtdışı iklimlendirme fuarları içinde öne çıkan Chillventa 2022, takip edilmesi gereken bir organizasyon.

Yurt dışı fuarlarda HES Design’a güvenin

Almanya fuarları, hemen her sektörde önemli etkinlikler sunması ile onlarca ülkeden profesyonelleri buluşturuyor. Firmanızın, Almanya ve diğer ülkelerdeki fuarlarda en iyi şekilde temsil edilmesini istiyorsanız, anahtar teslim stand projeleri geliştiriyoruz.

Türkiye ve Almanya’daki ofislerimizde, profesyonel ekibimiz ile Almanya fuar stand tasarımı arayışınızda, en iyi standı tasarlıyoruz. Almanya stand uygulama hizmeti kapsamında, estetik ve dikkat çekici tasarımlara sahip standları en yüksek kalite ile fuara hazır hale getiriyoruz. Almanya ahşap fuar standları ve diğer stand çözümlerinde, HES Design olarak 15 yılı aşkın deneyimimizle çalışıyoruz.

Yurt dışı stand tasarım ve uygulama ile, proje yönetimi hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sial Fuarları, Gıda Sektörünün Profesyonellerini Bir Araya Getirecek
Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri Fuarı Light + Building 2022 Neler Sunacak?
This site is registered on wpml.org as a development site.