Blog

Cam Ürünleri Fuarı Glasstec 2022 İçin Geri Sayım Başladı

Cam ürünleri ve cam işlemeleri, küresel olarak 125 milyar doların üzerinde büyüklüğe sahip bir sektör. Üretim teknolojilerinin yanı sıra, iş gücü, enerji ve yatırımın yoğun olduğu bir sektör olması nedeniyle cam ürünlerinde bakım ve modernizasyon, inovasyon oldukça önemli. Türkiye, cam ürünleri alanında küresel pazarın en büyük oyuncuları içinde. Düz cam üretiminde Avrupa’da ilk sırada yer alan Türkiye, dünyada ise beşinci sırada. Cam ev eşyaları ve ambalajları da, Türkiye’nin payının yüksek olduğu alanlar.

Ekonomide önemli bir yeri olan cam sanayiinde, uluslararası yeni iş bağlantılarına erişmek ve yeni teknolojilerle tanışmak adına, cam ürünleri fuarları çok önemli bir noktada. Almanya’da düzenlenen uluslararası cam ürünleri fuarı Glasstec, yurtdışı cam işleme fuarları içinde en önemli etkinliklerden.

Bir bakışta Glasstec 2022

20-23 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek olan cam ürünleri fuarı Glasstec, Messe Düsseldorf GmbH tarafından düzenlenecek. Cam ürünleri ve cam işleme teknolojileri fuarı, sektörde ön plana çıkan tüm ürün gruplarına yer vermesinin yanı sıra, cam işleme teknolojilerinde de ön planda. Katılımcı kitlesi incelendiğinde Glasstec 2022, hem yoğun ilgi gören, hem de uluslararası kimliğe sahip bir fuar.

2018 yılında düzenlenen etkinlikte, memnuniyet oranının yüzde 96 olması, fuarın yarattığı etkiyi göz önüne seren detaylardan. Katılımcı profili açısından incelendiğinde Glasstec, 2018 yılında düzenlenen organizasyonda 126 farklı ülkeden 42 binin üzerinde kişiyi ağırladı. Fuara katılan 1200’ün üzerinde firma ise, 50 farklı ülkeden geldi.

Hangi sektörler ön plana çıkıyor?

Cam ürünleri ve cam işleme teknolojileri fuarı, endüstrisinin birçok farklı noktasına temas eden bir organizasyon. Organizasyonda en çok öne çıkan sektör, cam üretimi. Bunun dışında üretim teknolojileri şirketleri, mimarlık şirketleri, hammadde tedarikçileri, aksesuar üreticileri ve cam üreticileri de fuarda yer alıyor. Glasstec 2022, ithalat-ihracatçılar için önemli iş bağlantıları kurmak adına, önemli bir alan. 2018 yılında düzenlenen fuara en çok ilgi gösteren ülkeler içinde İtalya, Hollanda, Fransa, ABD, İngiltere ve Rusya yer aldı. Özellikle Avrupa odaklı olan Türk şirketleri için, Glasstec 2022 önemli bir etkinlik.

Almanya fuar standı ihtiyacınız için anahtar teslim hizmet

Almanya üretimin merkezi olan ülkelerden biri ve birçok fuara ev sahipliği yapıyor. Glasstec 2022 için, Düsseldorf fuar standı arayan firmalar içinde yer alıyorsanız, HES Design olarak profesyonel çözümler sunuyoruz. Almanya fuar standı yapan firmalar içinde, 15 yılı aşkın deneyimimizle farklı sektörlerden birçok firmanın fuar süreçlerini yönettik. Fuar standı sürecinde, ahşap fuar standı ve diğer ihtiyaçlar için tasarımdan lojistiğe her aşamada, proje yönetimi hizmetimizle markanız için en iyisini sunuyoruz.

Almanya fuar stand tasarım hizmeti konusundaki çözümlerimizi öğrenmek için, bize ulaşabilirsiniz. Almanya fuar stand uygulama hizmetinin de dahil olduğu anahtar teslim fuar standı hizmetimizi, Türkiye ve Almanya’da bulunan merkezlerimiz üzerinden, deneyimli ekibimiz ile sağlıyoruz.

Aydınlatma ve Yapı Teknolojileri Fuarı Light + Building 2022 Neler Sunacak?
Avrasya’nın En Büyüğü: Üretim Teknolojileri Fuarı MAKTEK Avrasya, 7. Kez Kapılarını Açacak
This site is registered on wpml.org as a development site.