Blog

Birleşik Krallık Fuarları Plastik, Hidroelektrik ve Denizcilik Endüstrisine Yön Verecek

İngiltere bu yıl denizcilik, hidroelektrik ve plastik üretim endüstrisi açısından önemli fuarlara ev sahipliği yapacak. İngiltere ile Türkiye arasında 2022 yılı verilerine göre tam 18,9 milyar dolar ticaret hacmi gerçekleşti. Ayrıca İngiltere 2022 yılında en büyük 4. ihracat pazarımız oldu. Bu açıdan İngiltere fuarları Türkiye’deki firmalar için büyük fırsatlar yaratabilir. İngiltere’de yapılacak fuarlarda öne çıkan üç etkinlik arasında  İngiltere deniz kıyı ekipmanları ve çözümleri fuarı MARINE CIVILS, plastik üretim teknolojileri ve endüstrisi fuarı  INTERPLAS, İngiltere paketleme ve ambalaj teknolojileri fuarı LONDON PACKAGING WEEK ve Edinburgh hidroelektrik fuarı HYDRO EDİNBURGH yer alıyor. 

MARINE CIVILS 2023

İngiltere liman ve kıyı mühendisliği fuarı, Avrupa’nın en büyük deniz fuarı olmasının yanında ülkemiz için oldukça önem arz ediyor. Türkiye’nin önemli sektörlerinden biri olan denizcilikte ortalama 22 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahip olması bu fuarda neden yer almanız gerektiği konusunu açıklar nitelikte. Aynı zamanda fuarda yer alacak yenilikçi teknolojiler, yeni ekipmanlar firmaların inovasyon sürecine güç verecek. 

İngiltere fuarları arasında önemli bir yeri olan bu etkinlik 12.500 metrekare fuar alanında gerçekleşecek ve 70’in üzerinde gemiye ev sahipliği yapacak. Hampshire’de yapılacak etkinlik 13-15 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek.

INTERPLAS 2023

İngiltere uluslararası plastik fuarı, sektörde Avrupa’da ilk üç içinde bulunan Türkiye açısından oldukça önemli.  8.1 milyon tonluk plastik üretimi ile 19,5 milyarlık dış ticaret hacmine sahip olan Türkiye, fuarda önemli katılımcılar arasında yer alacak. 

İngiltere fuarları içinde önemli bir yere sahip Interplas’ta 400’den fazla katılımcı yer alıyor ve 12.000’den fazla katılımcının plastik üretim süreçleri, teknolojileri, malzemeleri ve hizmetlerindeki en son yenilikleri keşfetmesini sağlıyor. 26-28 Eylül 2023 Tarihleri arasında düzenlenecek bu etkinlik Birmingham’da düzenlenecek.

LONDON PACKAGING WEEK 2023

İngiltere paketleme ve ambalaj teknolojileri fuarı, her yıl düzenlenen bu fuar ambalaj ve paketleme sorunlarına yenilikçi çözümler üreten, ambalaj makineleri, ambalaj tasarımları ve sektöre inovatif çözümler getiren teknolojilerin buluştuğu bir fuar. Bütün dünyada satışın 1. kuralı ambalajdır ve Türkiye’nin hem iç hem dış ticaretinde de olmazsa olmazı olan sektörlerinden biridir. Paketleme ve ambalaj fuarı 21-22 Eylül 2023’de Londra’da gerçekleşecek. 

HYDRO EDINBURGH 2023

Edinburgh hidroelektrik fuarı, hidroelektrik ve baraj mühendisliği alanlarında faaliyet gösteren 180’den fazla şirketi buluşturacak. Fuarda yenilikçi teknolojiler, enerjide verimlilik gibi konular ele alınacak. On binlerce profesyoneli bir araya getirecek hidro enerji fuarı, Türk enerji sektörünün öncü firmaları için önemli fırsatlar sunacak. İskoçya’nın Edinburgh şehrinde gerçekleşecek etkinlik 16-18 ekim tarihleri arasında yapılacak.

Birleşik Krallığa Profesyonel Fuar Standı Hizmetiyle Açılın

Uluslararası fuarlar, yeni ortaklıklar, iş anlaşmaları ve iyi bir imaj için kaçınılmaz fırsatlardır. Ancak dünyanın her yerinden  rakipleriniz olacak.  Bu fuarlarda size 15 yıllık tecrübemizle

fuar stand proje yönetim hizmeti, fuar stand uygulama hizmeti, fuar stand tasarım hizmeti sunuyoruz. İngiltere’de sadece müşterinizle ilgilenin. Biz sizin için ingiltere anahtar teslim fuar stand hizmeti vermeye hazırız.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın. 

2023’te En Çok İlgi Görecek Suudi Arabistan - BAE Fuarları
İtalya bu yıl 3 önemli sanayi fuarına ev sahipliği yapacak
This site is registered on wpml.org as a development site.