Blog

Bahçe Peyzajı Dünyası Greentech ve Spoga Gafa Fuarlarında Buluşacak

Bahçe peyzajı, çevrede bulunan öğeleri doğal yaşamın her ayrıntısını tablo misali güzelleştirmeye odaklanan bir alan. Peyzaj, bahçe endüstrisi fuarlarında en çok öne çıkan konulardan biri. Peyzaj mimarisinden bahçıvanlık çözümleri gibi geniş çapta konu aralığına sahip olan bahçecilik fuarları katılımcılar ile sektörün önemli isimlerini bir araya getiriyor.

Bahçecilik ve bahçe peyzajı konularını odak noktası olan iki fuar 2023’te katılımcılarını bekliyor. Spoga Gafa ve Greentech fuarları bahçecilik ile ilgilenenler için keyifli etkinliklere imza atıyor. Almanya merkezli olan Spoga Gafa ile Hollanda ile Meksika’da, iki ayrı noktadan fuar severlerle buluşacak olan Greentech sektörü buluşturacak. 

Spoga Gafa 2023

Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek olan fuar, bahçe peyzajı ile ilgilenen her katılımcıya akıllarda kalıcı olacak etkinlik programı hazırlıyor. Sürdürülebilirlik ve yenilikçi ürünlerin öne çıkacağı fuarda bahçe – peyzaj endüstrisi ile ilgili son trendler yer alacak. Sektörün öncü firmaları ile sektöre yeni dahil olan firmaların birbiri ile tanışmasına vesile olacak olan Spoga Gafa 2023, 18-20 Haziran tarihleri arasında kapılarını açacak. Yüksek bir katılım beklenen fuarın geçmiş yıllardaki istatistikleri şöyle:

  • 52 ülkeden katılım
  • 1000 üzerinde katılımcı firma
  • 25.000 üstü ziyaretçi 
  • %67 oranında yurt dışından katılım
  • 215 metrekare fuar alanı

Köln bahçecilik fuarı, her ayrıntısı ile katılımcıların keyifli bir atmosferde zaman geçirmesine olanak sunacak. Spoga Gafa 2023’e uluslararası düzeyde katılım olması bekleniyor. Bu nedenle, bahçecilik ve peyzaj alanında çalışan Türk firmaları için de ciddi bir fırsat söz konusu. 

Greentech 2023 İki Ayrı Noktada Katılımcılarını Bekliyor

Uluslararası bahçe peyzaj fuarı Greentech, 2023 yılında iki farklı ülkede fuar severlerle buluşacak. Bahçe ve peyzaj teknolojisine dair her ayrıntıya yer verilen Greentech 2023’ün ilk durağı 21-23 Mart tarihleri arasında Meksika. Bahçecilik uzmanlarını bir araya getirecek olan fuar, yenilikçi çözümler ile ziyaretçilerine yeni iş bağlantısı olanakları sunuyor. 

Greentech 2023 fuarının ikinci ayağı ise 13-15 Haziran tarihleri arasında Amsterdam bahçe endüstrisi fuarı Avrupa’da da kapılarını açıyor. Fuar, dünyanın farklı noktalarından endüstri profesyonelleri ile tanışma fırsatı sunuyor. Peyzaj endüstrisinde yeni iş birliklerine imza atmak, network’ü genişletmek adına, Greentech harika bir etkinlik. 

Greentech’te markanızı temsil edin

Greentech ve diğer yurtdışı fuarlarına katılmak mı istiyorsunuz? Amsterdam fuar standı ve Almanya fuar standı alanında 15 yılı aşkın deneyime sahibiz. Markanızı fuarlarda en iyi şekilde temsil edecek ahşap fuar standı ve diğer anahtar teslim fuar stand hizmeti çalışmalarımızla yanınızdayız.

Türkiye ve Almanya’daki ofislerimizde, dünyanın dört bir yanındaki çözüm ortaklarımızla markanız için en efektif çözümleri sunuyoruz. Fuar stand proje yönetim hizmetinde ülkemizin sektör lideri markaları için çalıştık. Köln fuar stand uygulama hizmeti ve Almanya fuarları proje yönetimi alanındaki deneyimimizle, Greentech ve diğer fuarlarda yanınızdayız.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın…

Fuar Sektörü Raporu: Pandeminin Etkisi Azaldı, Fuarlara İlgi Arttı
Metec ve GIFA Fuarları Metal Sektörünü Buluşturacak
This site is registered on wpml.org as a development site.