Blog

Avrasya’nın En Büyük Demiryolu Fuarı: Eurasia Rail İstanbul

Demiryolu ulaşımı gerek konfor ve hız gerek de emniyet açısından en iyi ulaşım yollarından biri. Sürdürülebilir ve verimli olmasıyla da öne çıkan demiryoluna hem Türkiye’de hem de dünyada ilgi artıyor. Demiryolu pazarı yük, yolcu ve kent içi taşımacılığındaki pozitif ivme ile pozitif büyümesini de sürdürüyor. Bu yıl sonunda 280 milyar dolar küresel büyüklüğe ulaşması beklenen pazarda, fuarlar elbette ki çok kritik bir öneme sahip.

İstanbul’da düzenlenecek Eurasia Rail, Avrasya bölgesinin tek, dünyanın ise en büyük 3 büyük demiryolu fuarından biri. Fuarla ilgili bilinmesi gerekenleri detaylarıyla ele aldık.

Bir bakışta Eurasia Rail: Onlarca ülke, binlerce ziyaretçi

Demiryolu sektörünün en önemli etkinliklerinden olan Eurasia Rail, 8-10 Mart tarihleri arasında IFM İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Hafif raylı sistemler, altyapı ve lojistik fuarı geçtiğimiz sene ciddi bir ilgi gördü. Yüzlerce katılımcı firmanın dahil olduğu fuar, 7700’e yakın ziyaretçiyi ağırladı. Ziyaretçilerin 54 farklı ülkeden geldiği Eurasia Rail, bu yönüyle uluslararası kimliğin ön planda olduğu bir etkinlik. Öte yandan geçtiğimiz seneye dair önemli bir veri de, 178 davetli satın almacının katılması oldu.

2021 yılında Eurasia Rail, ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerinin ilgisini topladı. Fuara en çok katılım gösteren ülkeler içinde Çek Cumhuriyeti, Almanya, İsviçre, Polonya ve Fransa yer aldı.

Eurasia Rail ürün grupları öne çıkacak?

Dünyanın en büyük demiryolu fuarları içinde gösterilen Eurasia Rail, sektörde oldukça geniş kapsamlı ürün grupları barındırıyor. Fuarda ön plana çıkan ürün ve hizmetler şu şekilde:

  • Demiryolu araçları
  • Intermodal taşıma araçları
  • Araç hizmetleri ve iç düzen
  • Demiryolu inşaatı
  • Toplu taşıma
  • Taşımacılık bilgi teknolojileri
  • Yük taşımacılığı lojistiği
  • Tünel inşaatları
  • Demiryolu altyapı ve trafik yönetimi

Yüksek memnuniyet oranı ile zirvede

Uluslararası demiryolları fuarı Eurasia Rail, katılımcı firmaların yüksek memnuniyet oranıyla da dikkat çekti. Raylı sistemler fuarına katılan firmaların yüzde 97’si, fuarın işleri açısından önemli role sahip olduğunu ifade etti. Fuara ilişkin dikkat çeken diğer bir veri de, katılımcıların yüzde 97’sinin bir sonraki fuara da geleceklerini beyan etmesi oldu.

Demiryolu teknolojilerine dair son gelişmelerin masaya yatırılacağı, onlarca farklı ülkeden firmaların ve sektör profesyonellerinin buluşacağı Eurasia Rail, en önemli demiryolu fuar etkinlikleri içinde yer alıyor.

Fuarda siz de yerinizi alın!

Eurasia Rail ve diğer fuarlarda, ahşap standların yanı sıra farklı fuar stand uygulama hizmeti seçenekleri ile, markanızı temsil edebilirsiniz. Profesyonel fuar stand tasarım hizmeti ile, HES Design olarak 15 yıldan uzun süredir kurumsal markaların çözüm ortağıyız.

Binlerce katılımcı firma ve ziyaretçinin yer aldığı fuarlarda estetik ve kaliteli fuar standı tasarımları ile öne çıkabilirsiniz. 360 derece hizmet sağladığımız fuar stand proje yönetimi ile hem Türkiye fuarlarında hem de yurt dışı fuarlarında, markanız için en iyisini sunuyoruz.

Hizmetlerimizle ilgili bilgi için bize ulaşabilir, başarı hikayelerini dinleyebilirsiniz…

Expomed Eurasia Medikal Fuarı Sağlık Sektörünü Bir Araya Getirecek
İstanbul’da İki Yenilenebilir Enerji Fuarı Düzenleniyor: Solarex ve Solar İstanbul
This site is registered on wpml.org as a development site.