Blog

Avrasya’nın En Büyüğü: Üretim Teknolojileri Fuarı MAKTEK Avrasya, 7. Kez Kapılarını Açacak

Üretim sektöründe, makine ve ekipmanların teknolojisi, süreçte yarattığı katma değerle oldukça önemli. Takım tezgahları, metal işleme teknolojileri, tutucu ve kesiciler başta olmak üzere birçok önemli ekipman, üretim sektöründe kullanılıyor. Üretim teknolojilerine odaklanmış bir fuar olan MAKTEK Avrasya, bu yıl 7. kez düzenlenecek, oldukça önemli bir etkinlik.

Bir bakışta MAKTEK Avrasya 2022

Makine fuarı İstanbul’un en önemli endüstriyel etkinliklerinden biri olarak, birçok farklı sektörden şirketlerin katılacağı bir organizasyon. İstanbul’da Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan MAKTEK Avrasya, bu yıl 26 Eylül ile 1 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Makine sektörünün, Avrasya’daki en önemli buluşması olarak nitelendirilen MAKTEK Avrasya, geçtiğimiz yıllarda oldukça ciddi bir katılımcı ve ziyaretçi kitlesine ulaştı. CAD/CAM ve PLM yazılımlarının yanı sıra, üretim teknolojileri alanında faaliyet gösteren birçok farklı firmanın yer aldığı MAKTEK Avrasya organizasyonu, Türkiye içinde ve yurt dışında ciddi iş bağlantılarının kurulmasına neden oldu. Türkiye makine fuarları içinde önemli etkinliklerden olan MAKTEK Avrasya, yurt dışından gelen yoğun katılım ile, uluslararası bir kimliğe de sahip.

50 binin üzerinde ziyaretçi çekmeyi başardı

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen MAKTEK Avrasya 2022, geçtiğimiz yıllarda Türkiye dışından ciddi bir katılımcı ve ziyaretçi çekti.

2018 raporuna göre, MAKTEK Avrasya 120.000 metrekare kapalı alanda düzenlendi ve 30 farklı ülkeden 1000 firma fuara katıldı. Fuarı 56 bin profesyonel ziyaret ederken, ziyaretçilerin 3079’u 89 farklı ülkeden geldi. Belçika, Rusya, Hindistan, Almanya, ABD, İngiltere ve Çin’in yanı sıra birçok ülkeden, üretim teknolojileri fuarına yoğun ilgi gösterildi.

Hangi sektörler fuara ilgi gösteriyor?

MAKTEK Avrasya 2022, kapsamı oldukça geniş bir fuar organizasyonu. Fuarda CAD/CAM teknolojilerinin yanı sıra CNC ve talaşlı imalat makineleri ile ilgili firmalar, ısıl işlem ekipmanı firmaları, kaynak makineleri ve ekipmanları şirketleri yer alıyor. Kesici ve tutucu, ölçü ve kalite kontrol cihazları, sac işleme makineleri, taşıma sistemleri, yağlama ve soğutma sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketler de, MAKTEK Avrasya 2022’da yer alacak.

Sektörel olarak bakıldığında, MAKTEK Avrasya 2022’de makine ve otomotiv sanayi en çok öne çıkan sektörlerden. Buna ek olarak kalıp sanayi, savunma ve havacılık sanayi, demir ve çelik sanayi ile elektrik-elektronik sanayi fuarın odak noktalarından. Ticaret bakanlığı teşvikli katılımın mümkün olduğu metal teknolojileri fuarı, her ölçekte şirket için yeni iş fırsatları barındırıyor.

Fuar stand tasarım ve uygulama hizmetinde HES Design’a güvenin

MAKTEK Avrasya 2022 ve diğer yurt içi-yurt dışı fuarlarda, 15 yılı aşkın deneyimimizle markalar için en iyi tasarım-uygulama ve proje yönetimi hizmetini sunuyoruz. İstanbul fuar standı ihtiyaçlarınızda, markanın kimliğini en iyi yansıtacak tasarımlar ve profesyonel uygulamalar, organizasyonlardan en iyi dönüşü almanızı sağlayacak.

Fuar standı uygulamalarında, ahşap stand ve diğer fuar stand tasarım ihtiyaçlarınızda sürecin her aşamasını kontrol eden bir çözüm ortağı arıyorsanız, çalışmalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Anahtar teslim fuar standı hizmetinde, bugüne kadar sektöründe öncü birçok marka, HES Design ile çalışmayı tercih etti. Fuar stand uygulama hizmetimizle, başarılı bir fuar süreci için ilk adımı atın.

Cam Ürünleri Fuarı Glasstec 2022 İçin Geri Sayım Başladı
Neden Katılmalısınız? Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex 2022 Mercek Altında
This site is registered on wpml.org as a development site.