Blog

Ambalaj-Paketleme Endüstrisi Packaging innovations & Empack ve Paris Packaging Week’te Buluşuyor

Ambalaj ve paketleme teknolojileri, hemen her sektör için önem arz eden çözümler sunuyor. Ambalaj ve paketlemede firmalar için ürünle uygunluk ve materyal önemli olsa da, son yıllarda sürdürülebilir ambalaj-paketleme, geri dönüşüm konuları da ön plana çıkıyor. Türkiye’de de birçok önemli firmanın faaliyet gösterdiği ambalaj endüstrisinde, yeni trendler ve ürünler, fuarlarda tanıtılıyor.

İlerleyen aylarda, İngiltere ve Fransa’da, ambalaj ve paketleme çözümleri alanında iki fuar gerçekleşecek. Packaging innovations  & Empack ve Paris Packaging Week neler sunuyor, bakalım.

Packaging innovations & Empack

Packaging innovations  & Empack, paketleme teknolojileri alanında önemli fuarların başında geliyor. 15-16 Şubat tarihlerinde NEC Birmingham’da düzenlenecek olan etkinlikte, Packaging innovations paketleme teknolojisinin geleceğine odaklanırken, Empack ise ambalajlama makineleri ve teknolojisine odaklanıyor.

Binlerce ziyaretçi ve katılımcı firmayı ağırlayan İngiltere ambalaj endüstrisi fuarı, önemli iş potansiyelleri barındırıyor. Fuar, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da birçok Türk şirketini ağırlayacak. Ambalaj çözümleri fuarında öne çıkacak bazı ürün ve hizmetler ise şu şekilde:

  • Karton, oluklu, cam, metal ve plastik ambalaj
  • Baskı teknolojisi ürünleri
  • Palet taşıma ve sarma
  • Kapaklar
  • Sarf malzemeleri
  • Tasarım ve baskı hizmetleri

Paketleme teknolojileri fuarı, oldukça geniş yelpazeye hitap etmesiyle, firmalara yeni küresel iş fırsatları yaratmaya devam ediyor.

Paris Packaging Week

Paris Packaging Week, 25-26 Ocak tarihlerinde Paris Expo Porte de Versailles’de düzenlenecek bir etkinlik. Fransa’nın Paris şehrinde düzenlenen paketleme teknolojileri fuarı, geniş kapsamı ve uluslararası katılımcı kimliği ile öne çıkıyor. Paris ambalaj paketleme fuarının geçtiğimiz sene öne çıkan verilerine bakıldığında, fuarın ne denli ilgi gördüğü anlaşılıyor:

  • 10 binin üzerinde ziyaretçi
  • 630’dan fazla firma
  • 80’in üzerinde farklı ülkeden katılım
  • 100’ün üzerinde konuşma&etkinlik

Paris Packaging Week’i diğer ambalaj-paketleme etkinliğinden ayıran yönü ise lüks, güzellik gibi farklı alanlara da odaklanması. Lüks konseptli kağıt ve karton malzemeleri, etiketler, baskı ve ambalajlama çözümleri etkinlikte ön planda olacak. İçecekler tarafında tasarım, paketleme, etiketleme ve kapak, tıpalar; güzellik ürünlerinde ambalaj ve hediye kutuları, kurdele ve süslemeler, kompozit ambalajlar Paris Packaging Week’te öne çıkacak.

Fransa ve İngiltere’de düzenlenecek etkinliklerde yerinizi alın

Ambalaj ve paketleme çözümlerinin ön plana çıktığı fuarlarda, markanızı temsil edebilirsiniz. İngiltere fuarı Ambalaj-Paketleme Endüstrisi Packaging Innovations ile Paris Packaging Week’te yer almak isteyen firmalar için HES Design olarak profesyonel fuar standı hizmeti sunuyoruz.

Anahtar teslim fuar stand hizmeti kapsamında, fuar stand tasarım hizmetinin yanı sıra fuar proje yönetimi ve fuar stand uygulama hizmeti sunuyoruz. Standlarınızı, en iyi operasyonel destek, efektif kullanım alanı sunan tasarımlar ve profesyonel uygulama süreçleri ile inşa ediyoruz. Proje yönetimini disiplinli bir şekilde sürdürürken, markanız için fuarın verimli geçmesi adına çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

İklimlendirme, Tesisat ve Akıllı Ev Endüstrisi ISH Frankfurt’ta Buluşacak
Uluslararası Turizm Fuarı ITB Berlin Hangi Fırsatları Sunuyor?
This site is registered on wpml.org as a development site.