Blog

600 Binden Fazla Ziyaretçi Ağırlamıştı: Bir Bakışta İnşaat ve Makine Fuarı Bauma Münih 2022

İnşaat sektörü, ekonomi içinde oldukça önemli bir noktada bulunan ve onlarca yan sektörü etkileyen bir alan. İnşaat malzemeleri ve makineleri, ekipmanları başta olmak üzere geniş bir ürün grubu, sektör içinde maliyetleri etkileyen kriterlerden. Türkiye de, inşaat alanında hem önemli bir birikime, hem de güçlü bir ekonomiye sahip.

İnşaat sektöründe, hem sektördeki en son yenilikleri keşfetmek hem de yeni iş bağlantıları kurmak adına, fuarlar çok önemli. İnşaat ve makine fuarı Bauma 2022, sektörü bir araya getirecek önemli bir fuar. Yüksek ziyaretçi sayısı ile, fuar katılımcılarına önemli avantajlar sağlayan Bauma’yı her yönüyle ele aldık.

Bir bakışta Bauma Münih 2022

Almanya yapı makineleri fuarı Bauma Münih 2022, Messe München’de 24-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.

Bauma Münih 2022, inşaat makinelerinin yanı sıra madencilik makineleri, inşaat malzemeleri ve ekipmanları konusunda en kapsamlı platform olma özelliğine sahip.

Uluslararası inşaat, iş ve maden makineleri fuarı, küresel inşaat sektörünün en önemli buluşma noktalarından biri konumunda. Yalnızca inşaat ve yapı malzemelerine odaklanmayan Bauma Münih 2022, aynı zamanda madencilik sektörüyle de yakından ilişkili.

600 binin üzerinde ziyaretçi

Yurtdışı yapı fuarları içinde en önemli etkinliklerden biri olan Bauma Münih 2022, hem katılımcı firmalar hem de ziyaretçiler tarafında ciddi bir network şansı sunuyor. 2019 yılında düzenlenen fuarla ilgili istatistikler, Bauma Münih 2022’in sektörde yer alan firmalar için nasıl bir fırsat sunduğunu gösterir nitelikte:

 • 614 bin metrekare fuar alanı
 • 62 farklı ülkeden 3684 fuar katılımcısı firma
 • 217 farklı ülkeden, 627 bin fuar ziyaretçisi

Bauma Münih 2022, inşaat ve maden makineleri alanında düzenlenen bir fuar olarak, 600 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması ile sektörde dikkat çeken bir etkinlik konumunda. Hem network kurarak yeni iş potansiyelleri yaratmak, hem de sektördeki en son yenilikleri yakından takip etmek için Almanya inşaat fuarı, son derece önemli.

Fuarda hangi ürün grupları öne çıkıyor?

Katılımcı sayısı sürekli olarak artan fuar, 2019 yılında elde ettiği rekor sayıda ziyaretçinin ardından, pandemi sonrasında 2022’de yeniden inşaat ve maden sektörü başta olmak üzere, birçok farklı sektöre hitap ediyor. Bu yıl, Bauma Münih 2022’de öne çıkacak başlıca ürün grupları ise şu şekilde:

 • İnşaat araçları
 • İnşaat makineleri
 • Taşıma makineleri
 • Yol yapım, bakım ve onarım makineleri
 • Sondaj makineleri
 • Malzeme taşıma ekipmanları ve çözümleri
 • İnşaat ekipmanları
 • Kalıp ve iskele
 • Şantiye ekipmanları
 • Tünel açma ve kazı ekipmanları
 • Madencilikte hammadde çıkarma ve işleme ekipmanları
 • İş sağlığı ve güvenliği

Ziyaretçilerin yüzde 70’ten fazlasının, şirketinde karar verici yönetici pozisyonunda olduğu fuar, önemli iş ilişkileri kurmak için tercih edilmesi gereken bir etkinlik.

Bauma Münih ve diğer Almanya fuarlarında yanınızdayız

Avrupa’nın endüstri başkenti Almanya’da, binlerce şirketi yüz binlerce ziyaretçi ile bir araya getirecek olan Bauma Münih 2022, Türk inşaat ve maden şirketleri için ciddi fırsatlar sunuyor. Almanya fuarlarına katılım, stand tasarım ve diğer süreçlerle ilgili kafanızda soru işaretleri varsa, burada bir çözüm ortağınız var!

HES Design olarak Münih fuar standı ihtiyaçlarınızda, profesyonel Almanya stand tasarım ve Almanya stand üretim ekibimizle en iyisini sunuyoruz. Almanya stand uygulama hizmet kapsamında, firmanızı fuarda öne çıkaracak en iyi tasarımı hazırlıyor, ahşap stand uygulamaları ve diğer stand uygulama çözümlerimizle markanızı organizasyon için hazır hale getiriyoruz.

Almanya anahtar teslim stand hizmeti konusunda, Almanya ve Türkiye’deki ofislerimiz üzerinden, 15 yılı aşkın süredir hizmet sunuyoruz. Almanya fuar standı hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın!

Demir Çelik Şirketlerinin Gözü Bu Fuarlarda: 2022’nin En Önemli 3 Metal Fuarı
Plastik ve Kauçuk Sektörü Fuarları Yaklaşıyor: K-Fair Düsseldorf, Plast Eurasia ve Kauçuk 2022
This site is registered on wpml.org as a development site.