Blog

2024’ün En Önemli Lojistik ve Taşımacılık Fuarları: Logimat ve Trans Russia

Lojistik sektörü, dünya ekonomisinin itici gücü konumunda. Sektörün küresel büyüklüğü 2022 yılında 8 trilyon dolara yaklaştı, 2030 yılında ise 18 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Türkiye, konum itibariyle kıtaların lojistik üssü olma hedefine sahip. Bundan ötürü kara, hava, deniz ve demiryolu lojistik çözümlerinde rekabetçi bir noktada. Navlun fiyatlarındaki hareketlilik, Rusya-Ukrayna Savaşı, küresel resesyon ve enerji krizi gibi etkenlerden ötürü, lojistik artık hiç olmadığı kadar önemli.

2024 yılında, Almanya ve Rusya’da düzenlenecek iki önemli lojistik fuarı, sektörün önde gelen markalarını buluşturacak. Logimat ve Trans Russia, Türk lojistik firmaları için de ciddi bir öneme sahip.

Logimat 2024

İç lojistik çözümleri fuarı Logimat, 19-21 Mart tarihlerinde Almanya’nın Stuttgart şehrinde düzenlenecek. Almanya lojistik süreç yönetimi fuarı, pazarda öne çıkan yenilikçi ihtiyaçlara hitap ediyor. Bununla birlikte, fuarda tedarikten üretim ve teslimata kadar her aşamaya yönelik ürün ve hizmetler mevcut. 

Stuttgart lojistik fuarı Logimat’ta dijitalleşme, yapay zeka, endüstri 4.0 ve büyük veri gibi alanlarla iç içe geçen yenilikçi lojistik çözümleri yer alacak. 2023 yılında düzenlenen fuarda 90 farklı ülkeden 62 bini aşkın profesyonel Logimat’ta yerini aldı. Uluslararası katılımcı oranı yüksek fuarlar içinde yer alan Logimat, Türk lojistik sektörü için önemli fırsatlar barındırıyor. 

Trans Russia 2024

Moskova nakliye ve lojistik hizmetleri fuarı Trans Russia, 19-21 Mart tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek. Asya ve Avrupa pazarının kilit ülkelerinden Rusya, ulaşım için kritik bir role sahip. BDT ve Baltık dünyasının lojistik üssü Rusya’da düzenlenen fuarda nakliye ve kargo hizmetleri alanında kapsamlı bir ürün ve hizmet grubu ön plana çıkıyor. 

Rusya depo ve lojistik çözümleri fuarında lojistikte yükleme ve boşaltma çözümleri, taşıt üretim ve modernizasyonu, inşaat ve makine teçhizatları teknolojileri yer alıyor. Moskova lojistik fuarında aşağıdaki alanlar önemli yer tutuyor:

 • Karayolu taşımacılığı
 • Raylı yük operatörleri
 • Hava kargo taşımacılığı
 • Deniz kargo taşımacılığı
 • BT çözümleri
 • Depo ekipmanları
 • E-ticaret lojistiği 

Rusya lojistik fuarı, özellikle Rusya’ya yönelik ambargoların ardından önemli bir partnere dönüşen Türkiye’deki firmalar için ciddi fırsatlar sunabilir. 

Rusya ve Almanya’da düzenlenen lojistik fuarlarında yerinizi alın

Profesyonel fuar standı, yüzlerce katılımcı firmanın olduğu etkinliklerde markanızı öne çıkaracak en önemli faktördür. HES Design olarak Almanya ve Türkiye ofislerimizde uzman ekibimizle, tüm fuarlarda profesyonel proje yönetimi, tasarım ve uygulama hizmetini sunuyoruz. Moskova fuar standı, Almanya fuar standı arayışınız mevcutsa, doğru yerdesiniz.

15 yılı aşkın sektörel deneyimimizle markanız için ahşap fuar standı başta olmak üzere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

 • Anahtar teslim stand hizmeti
 • Stand proje uygulama hizmeti
 • Fuar stand proje yönetim hizmeti
 • Fuar stand tasarım hizmeti

Bilgi almak ve fuarlarda bir adım öne çıkmak için bize ulaşın! Referanslarımızı web sitemizde inceleyebilir, hizmetlerimizi keşfedebilirsiniz. 

2024’e Damga Vuracak Yapı Seramik Fuarları: CEVISAMA, CERAMITEC, COVERINGS
2024’e Damgasını Vuracak İtalya Fuarları: DEL Mobile, MCE ve COSMOPROF
This site is registered on wpml.org as a development site.