Blog

2024 Yılında Turizm Sektörüne Yön Verecek Fuarlar

Turizm sektörü, Türkiye’nin de aralarında olduğu birçok ülke için itici bir güç konumunda. Küresel turizm pazarının büyüklüğü, 2022 yılında 11 trilyon dolar seviyesinde olurken, 2030 yılında bu büyüklüğün 17 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Turizm fuarları, yeni destinasyonların ve deneyimlerin ön plana çıktığı, acentelerin yeni bağlantılar elde ettiği önemli bir alandır. 2024 yılında düzenlenecek turizm fuarları, Türk turizm firmaları ve kurumlar için ciddi fırsatlar içeriyor. 

EMITT 2024

EMITT 2024 Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, her yıl İstanbul’da düzenleniyor ve dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olarak kabul ediliyor. Fuar 2024 yılında, 6-9 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. İstanbul turizm fuarı ciddi katılımcı sayısıyla dikkat çekiyor. 

Uluslararası turizm ve seyahat fuarı, dünyanın dört bir yanından 40.000’e yakın sektör profesyonelini ve tatilciyi ağırlayacak. Ülkelerin özel pavilyonları, tatil destinasyonları, yaz ve kış turizmi, açık hava turistik destinasyonları, oteller ve turistik merkezler, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve çok daha fazlasını ağırlayacak. EMITT 2024 yılında, turizm sektörünün gelişmesine ve büyümesine önemli katkıda bulunmayı hedefliyor. Fuar, yeni iş fırsatları yaratma, turizm destinasyonlarını tanıtma ve turizm sektöründeki son trendleri sergileme hedefine sahip.

ITB 2024

ITB Berlin 2024, Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri. Berlin seyahat ve turizm fuarı, 2024 yılında 5-7 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar, dünyanın dört bir yanından 100 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlayacak. Fuarda ön plana çıkacak alanlar şu şekilde:

  • Ülkelerin özel destinasyonları
  • Yaz ve kış turizmi
  • Oteller ve turistik merkezlerin hizmetleri 
  • Acente hizmetleri

Almanya b2b turizm fuarı ITB Berlin birçok alanda yeni iş fırsatları yaratıyor. Ülkelerin özel katılım sağladığı fuar, yıllık büyüklüğü 10 trilyon doları aşan turizm sektöründe önemini koruyor. 

MITT 2024

MITT 2024 Moskova Turizm ve Ağırlama Fuarı, 2024 yılında, 19-21 Mart tarihleri arasında Moskova Crocus Expo IEC’de düzenlenecek. Moskova turizm ve ağırlama fuarı, her yıl Moskova, Rusya’da düzenleniyor ve dünyanın en büyük beş turizm fuarı içinde gösteriliyor. 

Fuar, dünyanın dört bir yanından 20.000’den fazla sektör profesyonelini ağırlayacak. Moskova turizm fuarı, MİTT, turizm sektörünün gelişmesine ve büyümesine de önemli katkıda bulunacak. 

MİTT Fuarı, turizm sektörünün Rusya’daki en önemli buluşma noktalarından biri konumunda. Fuar, dünyanın dört bir yanından gelen turizm profesyonellerine ve tatilcilere, Rusya ve BDT ülkelerinin turizm potansiyelini keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunacaktır.

Turizm sektörü fuarlarında standınızla fark yaratın 

Profesyonel fuar standı, yüzlerce katılımcı firmanın olduğu etkinliklerde markanızı öne çıkaracak en önemli faktördür. HES Design olarak Almanya ve Türkiye ofislerimizde uzman ekibimizle, tüm fuarlarda profesyonel proje yönetimi, tasarım ve uygulama hizmetini sunuyoruz. Emitt fuar standı, Moskova fuar standı veya Almanya fuar standı gibi bir arayışınız mevcutsa, doğru yerdesiniz.

15 yılı aşkın sektörel deneyimimizle markanız için ahşap fuar standı başta olmak üzere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

  • Anahtar teslim stand hizmeti
  • Stand proje uygulama hizmeti
  • Fuar stand proje yönetim hizmeti
  • Fuar stand tasarım hizmeti

Bilgi almak ve fuarlarda bir adım öne çıkmak için bize ulaşın! 

2024 Yılındaki Aydınlatma Fuarları İçin Gözler Almanya’ya Çevrildi
2024 Yılında İnşaat Sektörüne Yön Verecek 3 Fuar
This site is registered on wpml.org as a development site.