Blog

2024 Yılında İnşaat Sektörüne Yön Verecek 3 Fuar

İnşaat sektörü, küresel ekonominin önemli bir itici gücüdür. Sektör, her yıl milyonlarca insana istihdam ve küresel ekonomiye milyarlarca dolarlık katkı sağlıyor. Bu durum Türkiye’de de aynı şekilde seyretmektedir. Sektör GSYİH’nin yaklaşık yüzde 10’luk kısmını oluşturmaktadır.

İnşaat sektörü, sürekli olarak yenilik ve gelişmeye uğramaktadır. Yeni teknolojiler ve malzemeler, inşaat sürecini daha verimli ve sürdürülebilir hale getirmeye yardımcı olmaktadır. İnşaat sektörü, küresel ekonominin önemli bir parçasıdır ve gelecekte büyümeye devam etmesi beklenmektedir. İnşaat fuarları, Türk inşaat firmaları için önemli olanaklar sağlıyor. İşte 2024’ün ön plana çıkacak inşaat fuarları. 

THE BIG 5 CONSTRUCT EXPO 2024

The Big 5 Construct EXPO 2024, 26-29 Şubat tarihleri arasında Riyad’ da gerçekleştirilecek. Etkinlik, 2023’te 820 katılımcı, 44.500 ziyaretçi ve 1,12 milyar dolarlık iş hacmi ile Suudi Arabistan’daki en büyük inşaat etkinliği oldu. Bu rakamlar, sektörün artan önemini ve Suudi Arabistan’ın inşaat sektöründeki büyüme potansiyelini göstermektedir. Riyad inşaat fuarının, tüm dünyanın odak noktası olması planlanmaktadır. Bu fuarda Suudi Arabistan yapı ve inşaatı ile ilgili bütün yeni gelişmeler gösterilmektedir. Riyad’da gerçekleştirilecek bu fuarda standlarında inşaat sektörünün gelişmiş teknolojileri tanıtılmaktadır.

Big 5 Construct Saudi, yenilik ve ileri teknolojileri sergileyen ve sektördeki trendleri belirleyen bir platformdur. Bu, katılımcılara gelecekteki fırsatları keşfetme ve rekabet avantajı elde etme fırsatı sunmaktadır.

IBS 2024

Uluslararası İnşaatçılar Fuarı (IBS), 27-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Las Vegas, Nevada’da bulunan Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Amerika uluslararası yapı ve inşaat fuarının, herkesin buluşacağı bir merkez olması hedefleniyor. 

2023 IBS, 69.613 katılımcının ilgisini çekerek 10 yılı aşkın sürenin en büyük fuarına ev sahipliği yaptı. 2024 yılında da aynı sayıyı daha yukarılara çekerek sektörün ilgi odağı olmaya devam etme hedefi içerisinde ilerliyor. 

IBS, ev inşaatı endüstrisindeki en son ürünler, teknolojiler ve trendler için bir vitrindir. 1.300’den fazla katılımcının yanı sıra eğitim seminerleri ve çalıştaylara da ev sahipliği yapmaktadır. Fuar aynı zamanda sektördeki diğer profesyonellerle ağ kurmak için de harika bir fırsat.

MOS BUILD 2024

MosBuild 2024 inşaat fuarı, 2-5 Nisan 2024 tarihleri arasında Moskova’da Crocus Expo IEC fuar alanında düzenlenecek. Fuar, inşaat endüstrisinin tüm alanlarında faaliyet gösteren şirketleri ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlıyor. Rusya’da düzenlenecek olan fuar Rusya yapı ve iç mimarı fuarı olarak öne çıkmaktadır. Moskova yapı fuarı MosBuild 2024, iş yönetimi, inşaat teknikleri ve yeni ürün özellikleri gibi çeşitli konularda geniş bir yelpazede eğitim seminerleri ve atölyeleri içeriyor. Fuarı ziyaret eden profesyoneller, geniş bir network ağına erişiyor 

İnşaat fuarlarında, profesyonel standınızla öne çıkın 

Profesyonel fuar standı, yüzlerce katılımcı firmanın olduğu etkinliklerde markanızı öne çıkaracak en önemli faktördür. HES Design olarak Almanya ve Türkiye ofislerimizde uzman ekibimizle, tüm fuarlarda profesyonel proje yönetimi, tasarım ve uygulama hizmetini sunuyoruz. Las Vegas fuar standı, Riyad fuar standı veya Moskova fuar standı arayışınız mevcutsa, doğru yerdesiniz.

15 yılı aşkın sektörel deneyimimizle markanız için ahşap fuar standı başta olmak üzere aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

  • Anahtar teslim stand hizmeti
  • Stand proje uygulama hizmeti
  • Fuar stand proje yönetim hizmeti
  • Fuar stand tasarım hizmeti

Bilgi almak ve fuarlarda bir adım öne çıkmak için bize ulaşın! 

2024 Yılında Turizm Sektörüne Yön Verecek Fuarlar
Tarım Hayvancılık Sektörü 2024’te Bu Fuarlarda Buluşacak: IPM, Agroexpo ve Dairy Tech
This site is registered on wpml.org as a development site.