Blog

2024 Plastik ve Ambalaj Fuarları Sektörü Buluşturacak: Ruplastica ve Packaging Innovations & empack

Türk ambalaj sektörü, 2022 yılında 7,5 milyon dolarlık ihracatla önemli bir başarıya imza attı. Yıllık bazda yüzde 15 artan ihracat, sektördeki büyümenin göstergelerinden oldu. Bununla birlikte, plastik – ambalaj sektörü hedefini Avrupa olarak belirledi. 2024 yılında İngiltere ve Rusya’da düzenlenecek olan iki önemli plastik ambalaj fuarı, sektörümüz açısından önem taşıyor. Yeni işbirliklerine imza atmak, ihracat fırsatlarını keşfetmek adına fuarlar ciddi potansiyele sahip. Rusya’da düzenlenecek Ruplastica ve İngiltere’de düzenlenecek Packaging Innovations & empack’i mercek altına aldık.

Ruplastica

Rusya plastik ve kauçuk işleme fuarı Ruplastica, başkent Moskova’da 22-26 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek. Rusya plastik endüstrisi fuarı, geniş ürün grupları ve yüksek katılımcı sayısıyla dikkat çekiyor. Türkiye plastik ve ambalaj endüstrisi için fuarın bir diğer önemi de, Rusya’nın son yıllarda maruz kaldığı ambargo. Bundan dolayı, Rusya’yla iş yapmak isteyen firmalar için Rusya fuarları ciddi öneme sahip. Moskova kauçuk fuarının son etkinlikte yakaladığı veriler şöyle oldu:

  • 16 farklı ülkeden 500 katılımcı firma
  • 25 bini aşkın profesyonel ziyaretçi

Packaging Innovations & empack 2024

Birmingham ambalaj ve paketleme teknolojileri fuarı Packaging Innovations & empack, İngiltere’nin Birmingham şehrinde 21-22 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Fuarda, paketleme ekipmanları ve teknolojisi ön plana çıkacak. İngiltere ambalaj fuarı birçok sektöre hitap ediyor. Gıdanın yanı sıra kişisel bakım, ilaç, kimya ve ev eşyaları alanındaki ambalaj süreçlerine dair, Packaging Innovations & empack’te ciddi hizmetler ön plana çıkıyor. Fuarın öne çıkan verileri şöyle oldu:

  • 330’un üzerinde katılımcı firma
  • 6 bin 500’ün üzerinde sektör profesyoneli
  • 50’den fazla konuşmacı ve etkinlik
  • Yüzde 94 memnuniyet oranı

Rusya ve İngiltere fuarlarına profesyonel fuar standı ile katılın!

On binlerce ziyaretçi çeken fuarlarda, katılımcı bir markayı rakibinden ayıran ilk konulardan biri fuar standı. İngiltere ambalaj fuarı ve Rusya fuarlarında profesyonel bir fuar stand tasarım hizmeti almak çok önemli. Fuar standı proje yönetim hizmeti alanında, 15 yılı aşkın deneyimle hizmet veriyoruz. HES Design Türkiye ve Almanya lokasyonlarındaki uzman ekibimiz, dünyanın dört bir yanındaki çözüm ortaklarımızla İngiltere fuar standı ve Rusya fuar standı konusunda çözümler sunuyor.

Anahtar teslim stand hizmeti kapsamında, ahşap fuar standı ve diğer taleplerinizde en iyi sonucu ortaya koyuyoruz. Stand proje uygulama ve diğer çözümlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Almanya ve Paris’te Düzenlenecek Fuarlar, Türk Savunma Sanayi Firmalarına Hangi Fırsatları Sunacak?
2024’e Damgasını Vuracak BAE Fuarları: STEELFAB, LIGHT ME, INTERSEC ME ve ARABHEALTH
This site is registered on wpml.org as a development site.