Blog

2023’te En Çok İlgi Görecek Suudi Arabistan – BAE Fuarları

Türkiye 2021 yılı verilerine göre Suudi Arabistan ile 3.1 milyar dolar, Birleşik Arap Emirlikleri ile ise 5.5 milyar dolar hacminde ihracat yaptı. Türkiye’nin Ortadoğu ülkeleriyle olan ticari bağlantıları her geçen gün artarken, Suudi Arabistan ile BAE en önemli pazarlardan. Bu yıl içerisinde Ortadoğu ülkelerinde düzenlenecek olan birbirinden önemli fuarlar, Türk firmalarına ciddi bir network ve iş potansiyeli sunuyor.

FOODEX SAUDI 2023

Gıda ve içecek endüstrisi için Suudi Arabistan’da gerçekleşecek bu fuar, ülkemiz üretici ve toptancıları için kaçınılmaz bir fırsattır. Bu fuarda sadece arap ülkeleri değil, 70’i aşan ülke katılıyor. Fuar 4 gün boyunca ziyaretçilere ve müşterilere açık olacak ve 15.000’den fazla katılımcı öngörülüyor.

Fuar 17-20 Haziran 2023 tarihinde Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad şehrinde gerçekleşecek.

ARAB LAB 2023

Dubai laboratuvar ve laboratuvar aletleri fuarı sektörün en yenilikçi teknolojilerini sunacak. Binden fazla katılımcı ve on bini aşkın ziyaretçi beklenen bu fuarda tarımdan nanoteknolojiye kadar birçok alanda otomasyon ve teknolojik üretim çözümleri bulabilirsiniz.

Ayrıca Dubai laboratuvar ve ölçüm teknolojileri fuarı birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak. 

GLOBAL HEALTH EXPO 2023

GLOBAL HEALTH EXPO 2023, sağlık sektöründeki yenilikleri, araştırmaları ve iş birliklerini paylaşmak amacıyla düzenlenen prestijli bir fuar. Bu yıl Suudi Arabistan’ın başkenti olan Riyad şehrinde gerçekleşecek ve 2-4 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan fuar, profesörler, akademisyenler ve girişimcileri bir araya getirecek. Paneller, seminerler ve atölyeler gibi birçok etkinlik, son gelişmeleri yakından takip etme ve tartışma fırsatı sunacak. 

Etkinlik, sağlık sektöründe ilerlemeyi teşvik etmek ve küresel sağlık sorunlarına çözüm bulmak amacıyla önemli bir buluşma. Fuarda 62’den fazla ülkeden 12.000’i aşkın bir katılımcı olacağı ifade ediliyor. 8’den fazla konferans ve etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

AUTOMECHANIKA DUBAI 2023

Dubai otomotiv parça ve aksesuarları fuarında otomotiv sektöründen her kesim insanın ilgisini çekebilecek sergiler yer alacak. Geçtiğimiz yıl verilerine göre 145 ülkeden 42.937 ziyaretçi, 53 ülkeden 1.145 katılımcı katıldı. Bu veriler fuarın ne kadar yoğun ilgi gördüğünü kanıtlar niteliktedir. Otomotiv sektörü, Türkiye’nin ihracat yaptığı sektörler arasında büyük öneme sahip olduğundan, fuarda en çok ilgi gören ülkelerden birisi konumunda. Fuar parça-ürün üreticileri, distribütörler ve tedarikçileri buluşturarak yeni ticari anlaşmaların önünü açmayı sağlayacak. Fuarda öne çıkacak alanlar arasında, araç elektroniği, modifiye ve aksesuar, bakım ve onarım sistemleri, oto yıkama parçaları ve aletleri olacak.

Fuar Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde 2-4 Ekim arasında gerçekleşecek.

SAUDI AGRICULTURE

Riyad tarım ekipman, teknoloji ve makineleri fuarında balık çiftlikleri, kümes hayvancılığı, büyük ve küçükbaş hayvancılık, tarım ve seracılık yanında ilgili ürünlerin depolanması, paketlenmesi ve lojistik çözümleri hakkında ilgili sektörler için büyük bir fırsat olacak. 23-26 Ekim tarihinde Riyad’ da düzenlenecek ve tarım sektörünü buluşturacak fuarda her türlü üretime zarar verebilecek sorunlara çözümlerin yanında, kaliteyi ve karlılığı arttırabilecek teknolojik çözümler de tanıtılacak. Fuar geçtiğimiz yıl 31 ülkeden 257 firma, 21.000 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Fuar tarım ihracatında Avrupa’da 1. Dünya genelinde ise 10. sırada olan ülkemizin üreticilerinin ihracat yapabilmeleri için büyük bir fırsattır.

Ortadoğu’ya Profesyonel Fuar Standı Hizmetiyle Açılın

Uluslararası fuarlar, yeni ortaklıklar, iş anlaşmaları ve iyi bir imaj için kaçınılmaz fırsatlardır. Ancak dünyanın her yerinden rakipleriniz olacak.  Bu fuarlarda size 15 yıllık tecrübemizle

fuar stand proje yönetim hizmeti, fuar stand uygulama hizmeti, fuar stand tasarım hizmeti sunuyoruz. Dubai fuar standı ve Riyad fuar standı arayışınızda, ahşap fuar standı başta olmak üzere tüm uygulama ve tasarım hizmetlerini sunuyoruz. Dubai anahtar teslim fuar stand hizmeti veya Riyad anahtar teslim fuar standı alanında, hizmet kalemlerimizi aşağıda görebilirsiniz. 

  • Fuar stand proje yönetim hizmeti
  • Fuar stand uygulama hizmeti
  • Fuar stand tasarım hizmeti

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın. 

2023’te Gıda Endüstrisini Buluşturacak 6 Önemli Fuar
Birleşik Krallık Fuarları Plastik, Hidroelektrik ve Denizcilik Endüstrisine Yön Verecek
This site is registered on wpml.org as a development site.