Blog

2023 İlaç ve Medikal Fuarları: REHACARE, CPHI BARCELONA, MEDICA ve RUSSIAN HEALTHCARE WEEK 

Sağlık sektörü dünyada en kritik alanlardan biri. Bununla birlikte ilaç, medikal gibi alanlardaki büyüme kendini gösteriyor. Sadece ilaç sektörü, 2022 yılında 500 milyar doların üzerinde büyüklüğe ulaştı. Türk medikal, ilaç firmalarının ihracat olanaklarını artırabilmesi, ürün ve hizmetlerini dünyaya ulaştırabilmesi adına fuarlar oldukça önemli. Almanya, İspanya ve Rusya’da sektörün yakından takip ettiği dört önemli fuar düzenlenecek. 

REHACARE INTERNATIONAL 2023

Düsseldorf rehabilitasyon ve bakım hizmetleri fuarı REHACARE INTERNATIONAL, 13-16 Eylül tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek. Her yıl gerçekleşen fuarda rehabilitasyon, bakım, önleme gibi konular öne çıkıyor. Kronik hastalıkları olan, bakıma muhtaç, engelli veya yaşlı insanlar için tedavi ekipmanları, engelsiz yaşam ürünleri fuarda öne çıkıyor. Dünyanın dört bir yanından katılımcı çeken fuar, geçtiğimiz yıllarda bine yakın katılımcı firma, 50 binin üzerinde profesyonel ziyaretçi ağırlamıştı. Almanya rehabilitasyon fuarı bu yıl da rehabilitasyon alanında önemli inovasyonlara ev sahipliği yapacak. 

CPHI BARCELONA 2023

İspanya’nın Barcelona şehrinde, 24-26 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek CPHI BARCELONA, ilaç sektöründe dünyanın en önemli etkinliklerinden biri. CPHI uluslararası ilaç fuarı dünyanın dört bir yanından, sektör devlerini buluşturuyor. CPHI Worldwide ağının parçası olan Barcelona ilaç endüstrisi fuarı, ilaç kimyasallarından doğal ekstratlara, ilaç paketlemeden üretim ekipmanlarına kadar sektörün her yönünü kapsıyor. 2022 yılında gerçekleşen fuarda öne çıkan veriler, firmalar için ne denli önemli bir fırsatın olduğunu gösteriyor:

  • 1846 katılımcı firma
  • 40 bin 400 profesyonel ziyaretçi
  • 142 profesyonel konuşmacı

MEDICA 2023

Düsseldorf sağlık ve medikal fuarı MEDICA 2023, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde 13-16 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek. Alanında dünyanın en büyük etkinlikleri içinde gösterilen fuara Türk firmaları yoğun ilgi gösteriyor. Sağlık alanında dijital çözümler, tıbbi ekipman teknolojileri, yenilikçi inovatif sağlık hizmetleri fuarda yer alacak. Düsseldorf tıbbi teknoloji ve laboratuvar ekipmanları fuarı, geçtiğimiz yıl 70 ülkeden 80 bini aşkın profesyonel ağırladı. Almanya medikal fuarı aynı zamanda, yüzde 95 memnuniyet oranına sahip. 

RUSSIAN HEALTHCARE WEEK 2023

Rusya- Moskova sağlıklı yaşam fuarı, 4-8 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. Rusya sağlık haftası, ülkenin başkentinde 50 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek ve 90 etkinliğe ev sahipliği yapacak. 15 ülkeden 800’e yakın katılımcının beklendiği fuarda 20 bin profesyonel ziyaretçi yer alacak. Rusya’nın, son yıllarda Ukrayna savaşından dolayı ambargoya uğraması, Türk firmalarına Rusya’da önemli ihracat olanakları açtı. Sağlık sektöründe ihracat fırsatları araştıran markalar, RUSSIAN HEALTHCARE WEEK’te yer alabilir.

Yurtdışı fuarlarında profesyonel fuar standı hizmeti

HES Design olarak Almanya fuar standı, Barcelona-İspanya fuar standı ve Rusya fuar standı arayışınızda yanınızdayız. Ahşap fuar standı ve diğer stand proje uygulama hizmeti çözümlerinde, 15 yılın üzerinde deneyimimizle hizmet veriyoruz. Türkiye ve Almanya ofislerimiz üzerinden, anahtar teslim stand hizmeti süreçlerini en iyi şekilde yönetiyoruz. Aşağıdaki hizmetlerimizle ilgili bize ulaşabilirsiniz:

Türkiye’de ve yurtdışında düzenlenen fuarlarda profesyonel tasarım, uygulama hizmeti almak için, telefon veya mail üzerinden bize ulaşın. 

2023’te Kimyasal Ürün Sektörünü Almanya ve Türkiye’de Düzenlenen Bu Dört Fuar Buluşturacak
Almanya ve Türkiye’de Düzenlenecek 4 Fuar, Ambalaj Endüstrisini Bir Araya Getirecek
This site is registered on wpml.org as a development site.